Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resim kırmayı diğer Yonkou'lar yapamıyor yani? Abi Big Mom'ın o şekilde düşeceğini hiç düşünmüyorum ben. Gücünü görmedik. Gösteri yapacak Big Mom. Asıl olaylar ondan sonra başlayacak zaten. Buna OP okuyanların alışmış olması lazım.
Diğer Yonkoular bunu bilmiyor. Mangayı okurken dikkat ettiysen Luffy'nin resme saldıracak olmasına fazlasıyla şaşırıyor BM. Burada yaptığım ilk yorumumda da belirttiğim gibi BM'in düşeceğini sanmıyorum. Fishman Island'dan acısını çıkaracak.

Flash back bitince araya Pekoms girip Ana'yı kurtarır mı acaba? daha çok öyle olacakmış gibi me geliyor.

Ana'nın bu kadar taş kalpli olmasında geçmişi yatıyor gibi. Luffy geçmişe dokunuş yapıp Ana'yı değiştirebilir mi? Böylece bir Yonkou'nun daha desteğini alabilir mi merak ediyorum.

Diğer Yonkoular bunu bilmiyor. Mangayı okurken dikkat ettiysen Luffy'nin resme saldıracak olmasına fazlasıyla şaşırıyor BM. Burada yaptığım ilk yorumumda da belirttiğim gibi BM'in düşeceğini sanmıyorum. Fishman Island'dan acısını çıkaracak.
Demek istediğim bu öğrenilemeyecek bir şey de değil. Bu Bege başka bir Yonkou'yu arkasına alamaz mıydı Big Mom'ı indirmek için? Çok önemli olduğunu düşünmüyorum şayet bu resimin. Trajik ama o kadar yani.

Demek istediğim bu öğrenilemeyecek bir şey de değil. Bu Bege başka bir Yonkou'yu arkasına alamaz mıydı Big Mom'ı indirmek için? Çok önemli olduğunu düşünmüyorum şayet bu resimin. Trajik ama o kadar yani.
Bir Yonkou'nun bir Supernova ile işbirliği yapacağını sanmıyorum. Teach işbirliği yapmaktansa Bege'in meyvesini çalmayı tercih ederdi; Kaido muhtemelen pestilini çıkarırdı; Shanks umursamazdı. Supernovaların kendi tayfalarıyla beraber güçlerini ele aldığımızda Yonkoular için karıncadan farksızlar. Yeni Dünya'da Supernovalar bir şey yapmak istiyorlarsa bu, ittifak ve planlar ile olur. Ayrıca bence öğrenilmesi çok zor bir durum çünkü elinde Pudding gibi bir güç var BM'nin. Muhtemelen çok yakınları dışında bilen varsa bile hepsinin hafızasıyla oynamıştır.

Bir Yonkou'nun bir Supernova ile işbirliği yapacağını sanmıyorum. Teach işbirliği yapmaktansa Bege'in meyvesini çalmayı tercih ederdi; Kaido muhtemelen pestilini çıkarırdı; Shanks umursamazdı. Supernovaların kendi tayfalarıyla beraber güçlerini ele aldığımızda Yonkoular için karıncadan farksızlar. Yeni Dünya'da Supernovalar bir şey yapmak istiyorlarsa bu, ittifak ve planlar ile olur. Ayrıca bence öğrenilmesi çok zor bir durum çünkü elinde Pudding gibi bir güç var BM'nin. Muhtemelen çok yakınları dışında bilen varsa bile hepsinin hafızasıyla oynamıştır.
Karıncadan farksız diyorsun ama Big Mom supernova olan Bege'yi adamı yaptı. Ve de öyle bir bilgiyi bilebilecek bir konuma gelmesine de göz yumdu. Karınca diyorsun ama Drake Kaido'nun adamı oldu. Yani bu veriler zaten yanıldığını kanıtlıyor.

Teach'in Bege'den güçsüz adamı yok mu yani?

Böyle düşünmemek gerekiyor. Hikayede mutlaka insan yazdığı için mantık hatası oluyor.

Doflamingo'yu niye indirmemiş kimse mesela? Adam Kaido'ya ekstra güç sağlıyor? Nedeni bizim tayfa indirecek diye. Oda o kadar derin düşünmüyor bu tarz şeyleri.

Zaten sbs lerde bu tarz mantık hataları sorulduğunda Oda şakayla karışık cevap veriyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık