Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu meyve Logia olmasa gerek, yoksa nasıl kan gelecek Luffy'den, eğer Logia için hakili saldırı varsa ayrı

Brule'nin de adadan kaçırılması şart. Baksanıza craker' e bile acımamışlar. Craker gibi bir karakter 2 günde iyileşemiyor mu? Snack'ten de haber yok. BM korsanlarının aşırı korkuları bundan kaynaklanıyor olsa gerek.

Çabuk Brook'un resimi kırdığını neden görmedi diyenler gelmeden, Katakuri'nin hakkını verelim güzel iş yaptı adam orada Luffy'i durdurarak.

Çabuk Brook'un resimi kırdığını neden görmedi diyenler gelmeden, Katakuri'nin hakkını verelim güzel iş yaptı adam orada Luffy'i durdurarak.
Dün söylediğime @Alpamis kızmıştı. Olayda sadece meyve ile durdurmak yok göçürmüş de biraz. Tabi sevinmiyorum keşke haksız çıksaydim. Yonkou olmasa bile yonkou 1. Adamı seviyesine çıkmasını çok isterim ama burada teketek savaş yok. O seviye ölçülemez ve ortada yonkou var

Dün söylediğime @Alpamis kızmıştı. Olayda sadece meyve ile durdurmak yok göçürmüş de biraz. Tabi sevinmiyorum keşke haksız çıksaydim. Yonkou olmasa bile yonkou 1. Adamı seviyesine çıkmasını çok isterim ama burada teketek savaş yok. O seviye ölçülemez ve ortada yonkou var
Abi benim anlatmak istediğimi anlamamışsın ki. Ben durduramaz demedim zaten. Jozu' da bir omuzla Aokiji' yi durduruyor. Hani böyle sahneler olabilir diyorum ben. Ama burdan direk sonuç çıkarıyonuz. Orası sıkıntı.

Abi benim anlatmak istediğimi anlamamışsın ki. Ben durduramaz demedim zaten. Jozu' da bir omuzla Aokiji' yi durduruyor. Hani böyle sahneler olabilir diyorum ben. Ama burdan direk sonuç çıkarıyonuz. Orası sıkıntı.
Cracker meselesini düşündüm de dediğin mantikli. Sert bir cisme haki bassan normal haki ile kıramazsın. Dikkatli baktım Luffy g4 e girmeden önce bir kılıç darbesi yiyor ama o darbe onu delmemiş uçurmuş. Yanı mutlak bir haki üstünlüğü yok cracker de. Haklısın broo.

Katakuri elindeki mızrakla mı dalıyor acaba luffy'e?
Ne olduğu anlaışmıyor pek luffy'e zarar verenin

Sanji olur Katakuri koşar, Luffy olur Katakuri koşar. Bu ne bilader, nerde bu kadının diğer çocukları? Anayı en çok seven Katakuri herhalde, hayvan gibi koruyor adam. Ondan sonra Brook curcuna da fotoğrafı kırar, kalkar Katakuri suçlu olur göremedi diye. Katakuri reyize karşı yapılacak provokasyonlara taviz göstermeyeceğiz! Yaşasın mochi mochi no mi! Yaşasın Katakuri!

Katakuri elindeki mızrakla mı dalıyor acaba luffy'e?
Ne olduğu anlaışmıyor pek luffy'e zarar verenin
Yok yahu tekme atıyor işte. Bacağı meyvesi sayesinde o görünüşü alıyor. Tam anlaşılmıyor ama dediğin gibi, bölüm çıkınca bakarız artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık