Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bb de 100.000.000 b lik lütfü peşine sadece ödülü için düşmüstü. Ödül avcısı sayılır bir nebze. Adam Metro Turizm :) her işi yapmış:)

İlk G4'de Doflamingo uyanış yapmadı o yüzden dayak yedi. Yoksa ikisi teknik yakın güçte. KKG daha güçlü sadece o da tek kullanımlık.

Sen sallıyorsun ben mangadan örnek koydum. Adam meyve gücüyle ayakta fiziksel gücü ile değil. O meyveyi Usopp da yese sırıtır darbelere. Ama fiziksel güce geldi mi tutamaz işte 3 kere yazdım. 50 kişi beraber Akainu'ya daldı bir şey yapamadılar adama yukarda resmi var.Garp'ı hayatta tek başına tutamaz.

Çünkü Cracker'ın meyvesinde onların fiziksel saldırıları g4'ü durduracak ayarda. Marco nun meyvesinde saldırması icin "Kendi Fiziksel Gücü Lazım". 50 metre uçtuktan sonra 50 kere yenilensen de adamı tutmuş olmuyorsun.
Uyanış Dof'un meyve yeteneği, fizik gücüne katkısı yok ki? Fizik olarak g4 Luffy çok önde. Dof'a ada turu attırdı mı? Attırdı, gene de Dof vsyi kazandı mı millet araya girmese? Kazandı. En buyuk sebep meyvesi ve dayanıklılığı. Saldırı olarak denk olamadı ama bu iki faktörle kazandı.

Cracker ilk darbede gitti la. Fizik güçte g4 Luffy ondan da fazla. Ama iki adam da meyveleri sayesinde karsısında durabildiler. Meyve en önemli unsurlardan seride. Yani Cracker ve Marco, Garp'ı tutar kardeşim. Hatta Marco daha genel, alayını tutar BB haricinde (çünkü BB meyve iptal edebiliyor)

Yonkou ödülleri 2'yi rahat görür (rahat diyorum). En yüksek ödüllü sağ kol 1.3 gibi bir rakama ulaşır. Ee yonkou da iki etsin bakalım da. Koskoca imparator!

Yonkou ödülleri 2'yi rahat görür (rahat diyorum). En yüksek ödüllü sağ kol 1.3 gibi bir rakama ulaşır. Ee yonkou da iki etsin bakalım da. Koskoca imparator!
dediğin gibi en az 2. Hepsinin farklı evrensel boyutta tehlikeleri var. Birden fazla şeytan meyve gücü BB, Ölümsüz en güçlü canavar Kaido, uçsuz bucaksız bilgi ve etki ağı, daha tam gücünü göremediğimiz BM ve bizim kızıl oğlan. En az 3M çıkarlar.

Uyanış Dof'un meyve yeteneği, fizik gücüne katkısı yok ki? Fizik olarak g4 Luffy çok önde. Dof'a ada turu attırdı mı? Attırdı, gene de Dof vsyi kazandı mı millet araya girmese? Kazandı. En buyuk sebep meyvesi ve dayanıklılığı. Saldırı olarak denk olamadı ama bu iki faktörle kazandı.

Cracker ilk darbede gitti la. Fizik güçte g4 Luffy ondan da fazla. Ama iki adam da meyveleri sayesinde karsısında durabildiler. Meyve en önemli unsurlardan seride. Yani Cracker ve Marco, Garp'ı tutar kardeşim. Hatta Marco daha genel, alayını tutar BB haricinde (çünkü BB meyve iptal edebiliyor)
Uyanıştaki ipler g4 darbelerine dayanıyor. KKG hariç normal g4 darbelerini emiyor. Uyanışı ikinci G4'de açtı. Apaçık manga bölümü var.
Cracker'ın askerleri g4'ye dayanıyor.

Marco'nun böyle kalkanı yok ki adamın karşısında ayakta dursun. Darbe alıyor "50 metre uçup yapışıyor. Sonra kendini yeniliyor." "Karşılayamıyor". Yukarıdakilerle aynı değil. Wb komutanları hep birlikte Akainu'yu zor tuttular Garp'ı tek başına tutamaz. Yumruğu yedikten sonra saldırmaya cesaret edemedi. Wb yaralanmış, her saniye tayfasından adamlar ölüyor Ace'i kurtarmak için. Sen de uğraşmak istemedi Garp'la diyorsun. Sanki oturmaya gitmişler oraya. Bu da son mesajım.

Arkadaşlar kabul edin Luffy nin gucu sokak kavgası tarzı dövüşlerde neredeyse yonkoulara eşdeğer....ama işin işine deidara gibi cracker gibi uzak menzilli meyve gucune bagli dovusler için düşünüldüğünde Luffynin zayıf noktası ortaya çıkıyor

Doff u baya küçülttüler. Adam Law, Luffy, Ada Halkı, Lejyonerler VS Tek oldu. Hepsini indirdi.
Luffy yi croco tarzı bir kaç kez indirdi kaçırdılar Dofftan onu. G4 sürekliliği olsa tamam Luffy alırdı bu tip olaylar yaşanmazdı ama sürekliliği olmadıgı için doff tan kaçıra kaçıra Luffy i kazandılar.
Doff hem karizma ve karakter olarak serinin en Uç noktasında ki adamlardan birisi. Kötü bir karakter olsada çok sempatizan toplayan birisi oldu.
Yonkou adamı olsa ilk 2 komutandan biri olurdu kesin.

luffy zarar verememiş :(

baya iyi dayanmış g4 darbesine :(
Zarar veremedi mi dedim ben ? Tekrar baktım mangaya birinci G4'ün sonunda uyanış açmış. Darbelerin çoğunu uyanıştan önce almış. İplere vurunca kendisine kalkan oluyor. KKG zaten tek kullanımlık üstün teknik. Law'dan ölümcül darbe aldı zaten bırak da yenilsin. Marco'nun öyle bir durdurucu gücü yok. Yenileme gücü var. Yenileme≠Durdurma Onu anlatıyorum konu Luffy değil. Bu da sana tek mesajım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık