Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer BM böyle düşerse rezillikten başka bir şey olmaz bu. Bir de son sayfada Pudding'in ne demek isteğini anlayan ve açıklayabilecek olan var mı?

Bu Mom'ın Dressrosa daki sert derili adamla akrabalığı var mı acaba :D O da hakili baltayı falan kırıyordu.
Bege hayalkırıklığına uğrattı beni. Bu planla yonko düşmez. En azından Oruc gelseydi be.
Luffy yine birşeyler yapacak ve ortalık karışacak. 10 sn de Germayı oradan çıkaramazlar zaten. Bir kere konuşması gerekiyor ya :D
Mom'ın hakisi o anda mı uyanmış yoksa daha önce vardı da o anda salmış mı orasını pek anlamadım. Bir de haki sesle mi etki ediyor haki salınca kulaklıklar ne işe yarayacak ki?

Ayrıca şuna koptum :D :D :D

Son düzenleme:
Verdim şukusunu ortaya. O da haftaya ara olmayacağı için. Onun dışında şurorororo geyiği çektirdi bize ya la.

Koca Big Mom bu planla devrilirse, kaido'nunda gazozuna hap atsınlar. Shanksla da biri el sıkışırken diğeri ani saldırı yapsın. Boşta el kalmayınca Shanks nakavt.
Bu plan tutmaz. Tutarsa bu diğerleride tutsun. Ama işte Zaten seride genelde planlar tutmuyo. Luffy faktörü var. Herif plan filan dinlemiyor. İlk defa oturup adam akıllı bir planı dinledi. Biz planı tutcak diye beklerken ters köşe yicez.

Koca Big Mom bu planla devrilirse, kaido'nunda gazozuna hap atsınlar. Shanksla da biri el sıkışırken diğeri ani saldırı yapsın. Boşta el kalmayınca Shanks nakavt.
Bu plan tutmaz. Tutarsa bu diğerleride tutsun. Ama işte Zaten seride genelde planlar tutmuyo. Luffy faktörü var. Herif plan filan dinlemiyor. İlk defa oturup adam akıllı bir planı dinledi. Biz planı tutcak diye beklerken ters köşe yicez.
Asıl plan tutarsa ters köşe olacağız. :(

Diğer planları beğendim olabilir aslında ama Kaido ölümsüz o tutmayabilir :ehe::ehe:
Asıl plan tutarsa ters köşe yemiş oluruz :D Forumda bu planın tutacağını düşünen var mı acaba. Bir anket açılabilir bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık