Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm adı Rook yalnız. Direkt satrançtaki taş olan kale. Bobbin de fildi.
Neden konuda ki en önemli mesaj yok sayılmış.
Rok hamlesi ile Rook kelimesinin tek benzerliği Rok hamlesinde Rook kullanılması.
https://en.wikipedia.org/wiki/Rook_(chess)
Bölüm adını Rok yapmak ve etiketlere kale ile şah'ın valsi yazmak bambaşka anlamlar doğuracaktır. Daha fazla yanlış anlaşılmanın önüne geçmek için düzeltilmeli.

Bunların dışında her zamanki gibi Spoiler yorumlarında erken konuşanlar, konuştuklarını yutmak zorunda kalacaklar.

Nami-swaan aşkına naz yapıyor.
Casus üçlünün sempatik tepkileri hojdur.
O kadar teori üretildi gene çöpe gitti.En basiti gitti tuttu.Bobbin'i Vito indirmiş.Geçen hafta demiştim.Beege Vito Gottidir onlar.Gotti yerine Ceaser olabilir.
Beege'yi ittifakta istemiyoruz.Ah ulan Jinbei tek başına tayfasının üstünden geçecek adamsın bu adamı bu kadar övme neden?? Oda biraz beklenilenin dışına çıksa ne güzel.BM iner dedim ama bu Beege sayesinde olursa bu seriye olan saygım biter net.

Bege ne karizma çıkmış öyle arkasındaki adamlarla ama tek istediğim şey Bm nin alayının içinden geçmesi.

Begenin tayfa lawın tayfasından daha özenle çizilmiş. Tayfa olarak begenin tayfa daha güçlü çıkarsa şaşırmam.

Law Kaidoyu indirmek için %30 luk bir şanslarının olduğunu söylemişti. Big Momun inmesi daha büyük ihtimal yani %50 civarı.

syncsta

6. sayfada dişi geri geldi diye sevinmiştim . 7 de gene gitti

Sanji hala galp malp yapıyor hiç değişmemiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık