Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamago'yu ezmeyin. Pedro büyük ihtimalle genç Inu gücünde. Tamago isterse 10 tane dönüşüm geçirsin Pedro onu paketler.

Pedro'yu tutmak için komutan falan göndermek lazım.
Pedro'da ne gördünde bu karara vardın merak ettim. İnu gücü bekleme boşuna benden söylemesi. Madem okadar güçlüymüş Jacki neden paketlememiş :hoo:

Bence yarın düğün olur sanji mal gibi bakar tüm ailesi ölür puding tam Sanjiyi öldürücekken sanji bigmom a sözlerdin bırak bizi gidelim der bigmomda tamam serbestsin git der.Sanjinin aklında bu var ama tutmaz big mom sözünde durmaz savaşırlar Tayfa kaçar bigmomda önemsemez bırakın gitsinler der

O değil de bu olay Sanji'yle son bulsun artık!

Tayfadan biri, bir şekilde tayfayı bırakmak zorunda kalır, Luffy bunu yapan kişinin kendisi dönsün diye bekler, en son salya sümük ağlanır ve mutlu son :( Tayfanın sadakatini sorgulatma artık yahu. Hele de Sanji ve Zoro'ya. Bu adamlar Tb'de canlarından vazgeçtiler zaten tüm tayfa için. Hala neyin muhabbeti bu! :of:Baydın Oda baydın. Aynı şeyi Zoro'ya yap da mahallene kezzap dökeyim emi :artiz:

Sevdim bu bölümü. Roger her şeyin sesini duyduğu için okuyabilmiş. Bizimkiler gibi kopya çıkarmamış. Luffy de okuyacak da fırsatını bulamadı bir türlü. Gerçi okusa da bir şey anlamaz. :/ Neyse Bigmom'ın elinde de okumak için bir koz varmış ama ne olduğunu bilmiyoruz. Brook sahneleri ise komediydi resmen. :D

@Daredewill Senin davşan yetenekli çıktı. Ne de güzel çizmiş bizimkileri öyle. :/

Luffy de düştü düşecek. Sözleşilen yere gidemeden tekrar yakalanmasa bari. :S

Edit: Mom'ın elindeki koz Pudding çıkacak büyük ihtimalle.
Arc sonunda Brook benim''iliklerimde yok ki'' diyip artık omur olur femur olur bir kemiğinin içinden rulo çıkarırsa şaşırmam

O değil de bu olay Sanji'yle son bulsun artık!

Tayfadan biri, bir şekilde tayfayı bırakmak zorunda kalır, Luffy bunu yapan kişinin kendisi dönsün diye bekler, en son salya sümük ağlanır ve mutlu son :( Tayfanın sadakatini sorgulatma artık yahu. Hele de Sanji ve Zoro'ya. Bu adamlar Tb'de canlarından vazgeçtiler zaten tüm tayfa için. Hala neyin muhabbeti bu! :of:Baydın Oda baydın. Aynı şeyi Zoro'ya yap da mahallene kezzap dökeyim emi :artiz:
Wano arc geldiği zaman Roronoa içinde bir benzeri olabilir. Bekliyorum açıkçası ben E.Odadan Zoro içinde böyle birşey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık