Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödül avcısı ne ki seride para öyle bulunamayan bir sey degilki. Korsan olursun istediğin kadar para elde edersin. Seride paranın önemi yok ki. O yüzden ödül avcısı olmaması sıkıntı değil. Misal jackin ödülü için peşinden ödül avcısı gidelir mi? Gidebilmesi için yonko gücünde olması lazım çünkü arkasında kaido var adamın. Her yerde hazine çıkabiliyor. Seride paranın çok önemi yok yani.
Tabi dediğin mantıklı ama benim görmek istediğim korsan avcısı, ödül avcısından daha çok kendini denizleri kötü adamlardan temizlemeye adamış kişiler. Bu dediğimi marinede yapıyor ama onlar hükümetin uşağı , hükümette kutsal ejderler için çalışıyor. Kutsal ejderler'de pek iyi olmadığı için tarafsız bir şekilde kimseye bağlı olmadan Korsan Avcısı adı altında bu işi yapanları görmek isterim.

Kardeş şu sıralar yorumlarına istemeden şahit oluyorum. Epey agresif ve eleştirili bir üslubun var. Biraz sakin ol :)
Şu sıralar değil her zaman öyleydi o. Cesareti olsa etiketleyip ( veya onun adı her neyse) konuşurdu ama nerede :)
@Wazz bak arkadaşım git bu adamın eski zamanlarda verdikleri aralara bak bir de şimdikilere bak. Sonucu kendin göreceksin. Daha fazla bir şey söylememe gerek yoktur sanırım.

Fakat hangi hafta ara olacağına karar veren Oda değil ki, keşke şunu öğrenseniz artık. Kullanıcı adının yanına bunu mu yazsaydım acaba, bol bol filtre kahve içmenizi öneririm. Unutkanlık için oldukça faydası vardır. :a:

Fakat hangi hafta ara olacağına karar veren Oda değil ki, keşke şunu öğrenseniz artık. Kullanıcı adının yanına bunu mu yazsaydım acaba, bol bol filtre kahve içmenizi öneririm. Unutkanlık için oldukça faydası vardır. :a:
Oda ne zaman ara vereceğine karar vermiyor ama kaç ara vereceğine kendisi karar veriyor. 2017 için 7 kez falan ara hakkı var sanırım. Bende sana kahve tavsiye ederim. Dikkat eksikliğine iyi gelir.

Luffy kendisini kurtaran birini yarı yolda bırakmaz , ayrıca Sanji tüm bu fedakarlıklardan sonra Reiju'yu satmaz.Büyük ihtimal Luffy'ler bir şekilde olaya dahil olacak ancak Reiju onları kurtarırken kendini feda edecek,çünkü bu kadar altyapıdan sonra ölmesi lazım.Değer verilen 1 kişi bile olsa o adadan kaçılmaz , hasırşapkaların temel kuralı :d

Tabi dediğin mantıklı ama benim görmek istediğim korsan avcısı, ödül avcısından daha çok kendini denizleri kötü adamlardan temizlemeye adamış kişiler. Bu dediğimi marinede yapıyor ama onlar hükümetin uşağı , hükümette kutsal ejderler için çalışıyor. Kutsal ejderler'de pek iyi olmadığı için tarafsız bir şekilde kimseye bağlı olmadan Korsan Avcısı adı altında bu işi yapanları görmek isterim.
Senin istediğin Punisher gibi adamlar, yeni amiral öyle olabilirdi aslında ama denizcilere katıldılar. Bu seride onları da korsan diye damga vururlar ama olsa iyi olurdu.

Ödül avcısı ne ki seride para öyle bulunamayan bir sey degilki. Korsan olursun istediğin kadar para elde edersin. Seride paranın önemi yok ki. O yüzden ödül avcısı olmaması sıkıntı değil. Misal jackin ödülü için peşinden ödül avcısı gidelir mi? Gidebilmesi için yonko gücünde olması lazım çünkü arkasında kaido var adamın. Her yerde hazine çıkabiliyor. Seride paranın çok önemi yok yani.
Bu yaklasim biraz garip geldi bana. Ben de zaten jack'in odulu icin pesinden gidebilecek avcilardan bahsediyorum. Yonkolarin, yonko komutanlarinin odulu olmasinin da bir anlami yok o zaman kimse alamaz onlari. Paranin kolay kazanilabiliyor olmasi da odul avcisi olmamasi icin yeteri kadar gecerli degil gibi. Diger arkadasin dedigi gibi sadece para icin olmasina da gerek yok. Itibar icin de olabilir. Belki de sadece helal yoldan para kazanmak icin bile olunur. Mesela smoker marine degil de odul avcisi olsa ve loguetown da grandline a girmek icin gelen caylaklara cokse hic de siritmazdi

Üslubunu biraz düzeltsen daha iyi olacak. Rahatsız edici.

Bir şeyi eleştireceksen üyelere laf çarptırmadan yap.

Luffy elleri sıkıntıda,bence bur dan kaçarlar ve ilk inen yonkou kaido olur bana göre.

2017 wano=Zoro.Kaido GG.
Yemek yer düzelir elleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık