Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anası delirince öz evladını öldürüyor. Sülaledeki küçük veletler bile pisikopat ele pıçak istiyo. Herşeyi geçtim anası en güçlü 4 korsandan biri. Puddingse sanki basit bir çiftçinin kızı gibi rol kesiyo. Yemezler aga yemezler. Başta boşuna çizmedi bu karakteri oda. Bobbin hiç uğruna ada yıktığında okadar masum bi kız hiçbişey olmamış gibi davranmazdı. O sahnede ağlayıp sızlansa hak verirdim @Daredewill
Her gösterildiği sahnede tayfa hakkında sanji hakkında bilginin kıralını almasıda cabası. Bildiğin ağzını arıyor herkesin.
O sahne de ürküyor gibi göstermiyorlar mı

Beylerbeyi

Bir umut geleceksin diye yollarını gözlüyorum.... 1 hafta daha :/

Ara vermek ne saçmalık, her 2 haftada 1 hafta ara var...

Bir de 15 sayfa"cık" çıkmıyor mu... Eskiden 20-30sayfa çizermiş, tembellik başa bela...

100 senede biter diyenler?

Ara vermek ne saçmalık, her 2 haftada 1 hafta ara var...

Bir de 15 sayfa"cık" çıkmıyor mu... Eskiden 20-30sayfa çizermiş, tembellik başa bela...

100 senede biter diyenler?
3 hafta bölüm, 1 hafta ara. İstisnalar olsa da geneli böyle. Bölümler de genelde aynı sayıda sayfa içeriyor. 20-30 sayfa dediğin hangi zamanlar?

Şu forumdan on kişi toplansak, bu seriyi bu kalitede yazabilmek için ayda taş çatlasa bir bölüm çıkarabilirdik. Yine de olsa olsa 15 sayfacık olurdu. (Çizme işlemini es geçiyorum direk.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık