Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kraker sınırsız asker üretebildiğini söylemişti. Nami de bunu hatırlatıyor. Luffy ise bu önemli değil dayanıklılığı(?) sınırsız değil diyor.

Meyveden bir şeyler üretirken enerjin mi gidiyor? Meyvelerle ilgili bir şeyler mi öğreneceğiz yoksa bu vs'de?

Kraker de kendinden çok emin hala. Luffy'nin planının boş olduğunu söylüyor. Ama biraz canı sıkılmış 11 saattir bu tarz bir taktikle uğraşmaktan. Ağlanmaya başlamış. :D

Luffy ise daha kararlı. Planının işe yarayacağından emin.

Nostalji... WB' ye saygı.

Reiju kendisini sevdirdi, Sanji'ye yardım ediyor. Ancak yanında duramıyor, eli kolu bağlı. Sanji'nin restauranttakileri önemsemesine değiniyor, yoksa Sanji'nin eski Sanji olmadığını o da biliyor. Tehdit edilerek dayak yemesine dayanamıyor gibi. Ancak sanki hiçbirşey Sanji'nin umurunda değilmiş gibi.

Diğer yandan hantal Luffy vs Cracker olayı ilginç olmuş. Nasıl daha da ileri gidecekler merak konusu. Muhtemelen ikisi de handikaplı duruma düştükleri için vs daha fazla uzamayabilir.

Diğer yandan Doflamingo>Cracker'ci arkadaşlara selam olsun. Biraz mangada verilen bilgilere itimadınız olsun.
İtimat mı ? Sayıya henüz telefondan bakamıyorum ama anladığım kadarıyla luffy sayısız bisküvi askerden dolayı doğrudan bir vs atamayıp bu yeteneğin tükenmesini bekliyor.Cracker aslında kaçak dövüşen taraf bana göre.Alacak gücü olsa böyle oyalama taktiklerine girişmez.Doğrudan darbe alacak noktaya gelen bir kraker yok henüz.Başkasının meyvesi de bu kadar klon yapsa oyalayabilir bunu marifet olarak görmüyorum.Önemli olan luffye ne yaptığı.

Akıllı dövüşmek böyle oluyor işte. 11 saat sonunda ne oldu bir bakalım. Luffy G4 le klon parçalamak yerine karnını doyurdu. Crackerin gücü düştü bisküvileri yok artık. Cracker çıplak Luffynin şarjör dolu.
E sonuç belli artık.

Vinsmoke ailesinde erkekler çöp öte yandan kızlarda iş varmış demek ki. Sanjinin kadınlara saygısının burdan geliyor olma ihtimali yüksek. Reiju yu her geçen bölüm daha çok sever oldum. Çok güzel yamulttu la parmaklıkları. Ayrılışları da üzdü la çok tatlı salaklar :(

Sanjinin annesi de güzelmiş he :rolleyes:

Crackerin tepkisine öldüm ahahahahaha ulan çok eğlenceli ya :D Luffy birde öküz gibi şiştikten sonra eski haline dönebiliyordu. Cracker işe bisküvi üretmekten yorulmuş. Sonu pek aksiyonlu bitmeyecek gibi. En azından dişe diş bir savaş olarak sonlanmıcak Crackeri yorarak Oda bunu amaçlıyor belli ki. Keşke 1 sayfa daha olaydı.

Aizen

Sanjinin All Blue hayali çok güzel bağlandı. Bu açıdan mutluyum. Başlarda çok basit geliyordu ama şuan derinlik kazandı.
Teşekkürler Oda ..

İtimat mı ? Sayıya henüz telefondan bakamıyorum ama anladığım kadarıyla luffy sayısız bisküvi askerden dolayı doğrudan bir vs atamayıp bu yeteneğin tükenmesini bekliyor.Cracker aslında kaçak dövüşen taraf bana göre.Alacak gücü olsa böyle oyalama taktiklerine girişmez.Doğrudan darbe alacak noktaya gelen bir kraker yok henüz.Başkasının meyvesi de bu kadar klon yapsa oyalayabilir bunu marifet olarak görmüyorum.Önemli olan luffye ne yaptığı.
Pica vs'si tarzı bir dovus oluyor.

Luffy'nin g4 te sadece kuklalarını alabildiği benim açımdan büyük hayal kırıklığı oldu. dokunamamış bile. Sınırsız kraker üretmesi de ayrı mesele tabi de. Bence daha güçsüz ya. Amiral falan olamamış daha yakın olsa bile.

Önümüzdeki bölüm erken gelebilir, tek teselli bu. Sanji'nin gücünü görmek istiyorum artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık