Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof 340 milyondu.Aktif ödülü en fazla 700 eder.Yonkou sağ kollarının ödülleriyle kıyasla işte.Bana göre Jack'i birebirde yenecek adam sayısı azdır.
Yalnız Jack ile Cracker tam olarak sağ kol gibi gelmedi bana. Bu arada diyorum ya Yonkou tayfasından olmaları ödüllerini etkiliyor olabilir. Jack'i az bir şey gördük ben pek memnun kalmadım kendisinden.:D

Yalnız 10 yıl önceki ödülü 340 milyon Dofun,Shici olduktan sonra donduruldu ödülü.Yaptığı onca şey varken ve kutsal ineklerin sırrını biliyorken Jackten fazla ödül verseydiler şaşırmazdım.

Cracker umarım balon değildir. Yüksek ihtimal sağ kol gücünde biridir ama, bakalım. Gücü ilginç, meyvenin sınırlarını falan henüz bilmediğimiz için diğer sağ kollar ile bir kıyaslama içerisine sokmamız zor şuan.

Hayvanoğlu hayvan Cracker diyorum.İş yonkou ve as adamlarına gelince balon falan çıkacağını sanmam.Bu dövüşte yarıda kesilir.
Bu arada artık yeni dünyada kaptanların tayfasından ayrıldığı kesinleşti gözümde.
Wb
Marco-Jozu-Vista
Kaido
3 yıkımcı
Mom
3 tatlı komutan
Shanks
Beckman-Yasop-Roo
Luffy
Zoro-Sanji-Jinbei
Teach
Bi fikrim yok :D Burgess kesinlikle değildir ondan eminim :D

Hayvanoğlu hayvan Cracker diyorum.İş yonkou ve as adamlarına gelince balon falan çıkacağını sanmam.Bu dövüşte yarıda kesilir.
Bu arada artık yeni dünyada kaptanların tayfasından ayrıldığı kesinleşti gözümde.
Wb
Marco-Jozu-Vista
Kaido
3 yıkımcı
Mom
3 tatlı komutan
Shanks
Beckman-Yasop-Roo
Luffy
Zoro-Sanji-Jinbei
Teach
Teach Shiryu, Pizarro, Vasco Shot(adından emin değilim) Bence.

Ne yani
Luffy'nin hakisinden güçlü mü ki bu ağaçlar Cracker'in hakisinden korkup kaçmışlar?
Luffy korkutmak için bir eylemde bulunmamıştır. Cracker bulunmuş ki kaçmışlar bu Cracker'in hakisinin güçlü olduğunu söylemez ki.:(

Edit: Ayrıca luffy h.haki kullansa hepsini bayıltır onların sonuçta ruhla canlanan varlıklar. Korkutmasına gerek yok.:(
Wb
Marco-Jozu-Vista
Kaido
3 yıkımcı
Mom
3 tatlı komutan
Shanks
Beckman-Yasop-Roo
Luffy
Zoro-Sanji-Jinbei
Teach
Zoro'yu da katmışsın. :D

Teach ilk üçlüsü
Shiryu Lafitte Avallo Pizarro bence.:(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık