Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'in laftan anlamayan biri olduğu aç

Law diyor ki; İkimiz güçlerimizi birleştirsek bile, Kaido'yu yenme ihtimalimiz %30.

Komple ikisi Kaido'ya girse bile kazanma ihtimalleri düşük iken, Luffy'nin bunu tek başına yapabileceğini iddia ediyorsun sanırım.
Bu adamlarin da pek laf dinlediğini sanmıyorum. Zaten olay laf dinlemek değil, Kaido geri çekil dese cekilir. Sıkıntı sen benim kim oldugumu sanıyorsun kafası. Yani o derece ucuk özgüvenle sahip. Oradan dof'u alabileceğini sanıyor. Dof bize kalsa amiralin elinde kalır ama atar yapiyor. Croco desen öyle. Jack desen öyle. Luffy desen öyle. O acidan buna şaşırmamak lazim. Asıl şaşırtacak olan adamin aman dikkatli olayım demesi olurdu bana kalirsa. Çünkü gelen amiral olsa dahi sıfatının o şekile olacağını dusunuyorum. Bırak Luffy'i.

Luffy kraker gibi yese keşke. Bence kaybetmez. Güçlü dedi. Daha önce de demişti. Kıyasıya bir mücadele olursa bir dövüş daha kaldıramaz hale gelir bence. Ee ondan sonra kime borusunu öttürecek? Bu dövüş sonuçlanmaz.

Yami

Luffyin en son güçlü birine benziyorsun dediği kişi Amiral çıkmamış mıydı :D

Jack gibi özenle çizilmiş bir tipe benzemiyor bu.Tip karizma oranı ile ödülünün alakası yok.Mantık dövdüreyim de Luffy'i parlatayım sanırım :D

Jack'in laftan anlamayan biri olduğu aç

Law diyor ki; İkimiz güçlerimizi birleştirsek bile, Kaido'yu yenme ihtimalimiz %30.

Komple ikisi Kaido'ya girse bile kazanma ihtimalleri düşük iken, Luffy'nin bunu tek başına yapabileceğini iddia ediyorsun sanırım.
Law luffy'nin ne kadar güçlü olduğnu bilmiyodu hala da luffy'nin
tüm güçünü gösterdiğni sanmıyorum. 1.6 yilda doff seviyesine gelmiş zaten adam 6 aydada üzerine koymuştur.

Bölümü henüz okumadım. Ama kapakta şu dikkatimi çekti:
Eğer Teachin bu gemilerindeki kütük takıntısı yaptırdığı evlerde de varsa Aokiji şu an Teach'in himayesindeki bir adada diyebiliriz sanırım. Çok ufak bir detay olsada yazayım dedim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık