Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam daha büyük is yapmış dememiş ki daha çok iş yaptı Law demiş benim anladigim. Sıkıntı buradan çıkıyor olabilir.

Baktığınızda 100 korsanın kalbini almış. Daha önceki ödülü de 200 idi, o 200'u alana kadarki faatliyetleri var bir de. Luffy odul durumunu az ama öz is yaparak dengeliyor anlamında demiş olabilir.

Bin kollu herifi görünce Zoro'nun Ashurası akla gelmiş herhal. Zoro gelir diyenler olmuş. :D

Arkadaşlar Zoro Wanoya gidip shogunla mı dövüşsün , orada tayfayı mı korusun Wanolu samurayları mı eğitsin. :D Adam zaten ne yapacağını şaşırmıştır. Bir de gelsin burada Crackerle mi ilgilensin? :D

Siz Zorodan şunu yapmasını bekliyorsunuz herhalde. :D

Biliyorum çok da ciddi olarak yazmadınız ama ben ciddi olarak yazmadım. :S
Baktığın zaman şu an Zoro'nun Wano'da olması sebebiyle dediğimiz mümkün gözükmüyor ancak diğer yanda da şöyle bir şey var. Wano Kaido'nun elinde. Zoro shogunla dövüşecek muhtemelen, evet. Ancak shogun'u yendi diyelim. Kaido'nun bundan haberi olduğunda ne olur ? Öldürür Zoro'yu. Bu sebeple Zoro'nun shogun'la dövüşmesi şu an zamansız. Shogun düştükten sonra Zoro Wano'da keyif yapacak değil sonuçta. Gelmesini beklememin bir nedeni bu.

Diğer nedeni daha evvel dediğim gibi ashura. Zoro ilk zamanlardan bu yana (Arlong Arc) çok kollu rakiplerle mücadele etti. Hemen örneklerini verelim, dayanağımız sağlam olsun:

• Arlong Park; Hachi
  • Enies Lobby; Kaku (4 kılıç kullanabiliyordu)
  • Fishman Island; Hyouzou
İlginç bir şekilde, Zoro'nun da karşılaştığı rakiplere benzer, 3 kafa, 9 koldan oluşan bir tekniği mevcut. Ve yine ilginçtir ki, yeni dünyaya girdiğimizden beri Zoro ashurasını göstermedi. Birileri için saklandığı belli. Ve tam o anda 1000 kollu bir rakip ortaya çıkıyor :rolleyes: Ee böyle olunca bu kadar ilginçlik de fazla yahu diyesim geliyor :D

Yani ilk baktığında mantıksız gözüken bu olayın aslında işlenilecek olsa bir altyapısı var aslında ;) Beklentim de bu yüzden.

Hee Zoro shogun'u yener, ondan sonra gider Kaido'yla dövüş zamanı gelene kadar elementleri kesmeyi öğrenir, farklı şeyler öğrenir falan. Bu da olabilir. Ancak shogun'a bir parantez daha açmak istiyorum.

Zoro'nun en iyi kılıç ustası olması yolundaki en büyük engellerden biri shogun (kurgusal olarak düşünüldüğünde). Sırf Wano'nun savaşçıları için bile çok güçlüler deniyorsa, shogun ciddi manada güçlü bir adam olmalı. Bu sebeple Zoro'nun shogun'dan sonra 2 rakiple daha karşılaşıp en iyi kılıç ustası ünvanını elde edeceğini düşünüyorum. Yani en iyi kılıç ustası olma yolunda shogun'dan evvel Kraker ya da Jack gibi karakterlerle karşılaşıp burdan alacağı power up'larla shogunla karşılaşmasının daha doğru olacağını kanaatindeyim. Çünkü samuray ülkesinin en güçlü kılıç ustası, bir Jack ya da Kraker'den daha önemli bir merhale olmalı Zoro için (kılıç ustalığı açısından).

Cracker Zoro'u aşar. Hatta Law'ı felanda aşar gibi.
Luffy nasıl yenecek ona bakmak lazım.
Güçlü bir imajı var.(Burgess gibi ters köşe de olabilir gerçi)

Bunu kimse duymasın böyle uluorta yazılır mı ? :D
O riski göze aldım.:cool:
Zoro'nun East Blue'dan kalma tekniğiyle değerlendirirsek aşar, evet :)
Cracker 3 ana komutandan biri. BigMom'un muhtemelen en güçlü adamlarından biri yani.
Zoro zorlasada henüz bu adamı yenemeyebilir ki Luffy'nin bile yenip yenemeyeceği belli değil. Ha ne olur Burgess gibi fos çıkar, o zaman birşey diyemem. Ama bulunduğu konumun hakkını veren biriyse dediğim gibi zor o iş.

O riski göze aldım.:cool:

Cracker 3 ana komutandan biri. BigMom'un muhtemelen en güçlü adamlarından biri yani.
Zoro zorlasada henüz bu adamı yenemeyebilir ki Luffy'nin bile yenip yenemeyeceği belli değil. Ha ne olur Burgess gibi fos çıkar, o zaman birşey diyemem. Ama bulunduğu konumun hakkını veren biriyse dediğim gibi zor o iş.
Burgess 500 milyon vardır en az.Fos çıkmadı da Sabo'ya çattı.
Cracker en güçlü adam değildir.Jozu konumunda bekliyorum.

Bu konuda haklısın tabi. Benimki yukarıda yazdığım sebeplerden ötürü bir beklenti. Yeteneklere baktığım zaman serideki en uygun ve en güzel eşleşmelerden birini görüyorum. Zaten eşleşmenin sakat olması sebebiyle Luffy-Kraker dövüşü yarıda kalır gibime geliyor. Sen bir çok karakterin amiral olarak görülmesine karşısın. Shogun hakkındaki düşüncelerin ne bilmiyorum ama bana göre shogun bir amiral eder. Bu Kraker Zoro'nun shogun provası olursa harika olurdu. Kraker'in ve Shogun'un güçlerini tam manası ile bilmesek de konum itibariyle shogun Kraker'den daha güçlüdür. Zaten Kraker bir amiral etmez. Bu güç dengelerinden dolayı, yeteneklerin birbirine olan uyumu ve işin içine kılıç girmesinden dolayı ufak da olsa bir beklentim var. Zoro Tüm Kek adasında olsa gözü kapalı Zoro vs. Kraker derdim zati.

@Millennium Wizard

Burgess 500 milyon etmez bence. Ediyorsa bile şişirme bir 500'dür o. Çünkü Sabo 500 milyon ödüllü birini dalga geçe geçe yenebilecek biri değil. Onu Garp ve Wb yapıyor genelde :D

karolla

craker zoroyu fersah fersah aşar. Tıpkı law ve luffy e aşacağı gibi. Biz dua edelim de o düğüne mihawk davet edilmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık