Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sandman'a göre Cracker'in tıklattığında kol sayısının artmasında Japon çocuk şarkısı "Magical Pocket" temel alınmış.

Magical Pocket
There is one biscuit in a jacket pocket
By tapping on the pocket, it becomes two biscuits

By tapping again it becomes three biscuits
By tapping more and more it becomes many biscuits

I want a magical pocket on my own jacket
I want biscuits from such a magical pocket
Vaaaay.

beyler hersey iyi hosda. kadının yemek ve cay partisi konusunda bencilligi var. yani kaido kafasına göre gezdigi için 3 yıkımcısı ondan uzaktayken tek yakalanabilir ( öylede kimse yenemez ama :D ) ama linlini yakalayamazsınız. bildigin tüm aile dügünde olucak. buda crackerdan muhtemelen güclü 2 adam daha ve linlin demek.

o yüzden secenekler belli;

ya dügün olmıyacak, luffy sanjiyide alıp bir sekilde tüyecek.

yada dügün olucak. linlin düsecek.

her ikisindede bege gibi bir capsızın gücü yeterli olmaz. aokiji, marco ve diger wb korsanları gibi cok cok saglam tipler gelmeden bu adada olaylar bizim hayrımıza dönmez.

e.oda dresrosada bile doflamingoyu luffye aldırdı ama isshoyu saboyla oyaladı. burda hadi luffyde g8 cıksın linlini alsın, kalan 3 adamı kim yenicek ?

bu arc tam anlamıyla vur kac ve gerilla üzerine kurulu. luffy bir yonko indirmiyecek ama dofu indirdikten kısa süre sonra yonko linlinin mekanını basıp dügününü mahvedicek. ee bir zahmet hemende yonko indirmesin. gelişen olaylar zincirinde linlin zaten kendiliginden iner.

ben marco ve digerlerinin acıkca yardıma gelecegini düşünüyorum. dresrosadada bekledim ama orda luffyden haber alamamaları dogaldı. şimdi gazeteler carsaf gibi verdi, neko bulmadan bile yola cıkmıs olma durumları var. eger bizim su anki gruba marco ve kalanlarda katılırsa, işte o zaman yono indirmek göze cok zor gelmiyor :D
Bence de Marco yakında görünecek, fakat çay partisinde yeni güçlü karakterler de görmeyi bekliyorum.

Hızlı kaçış için yeteneği olan birileri lazım tayfaya yardım edecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık