Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 834: Hayalim

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    118
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi siz gülün daha. Koskoca korsanlar kralının tayfasında Big momu alacak kız olmayacak mı? İşte o kişide nami. Kız dövüşmek istemediği halde bu kadar güçlendi. Yakında o da cesur olacak ve dövüş açısından daha güçlü olacak. Kullandığı elektirik en kötü enelin iki milyon voltu seviyesine gelir. Buhardan yaptığı namileri de geliştirecek. Ben genjutsu konusunda itachi ile yarıșabileceğini düşünüyorum. Clima tacti haki ile kaplayıp kılıç olarak kullanabilir. Bence şu anki zorodan aşağı kalmayacak kılıç konusunda. Bunlar haricinde üç çeşit hakide uzmanlaşacak ve rokushiki öğrenecek. Bu kadarı Big momu indirmek için yeterli.......

Dermişim :hhh:
Ahaha iydi namıssız:hhh:

Şimdi siz gülün daha. Koskoca korsanlar kralının tayfasında Big momu alacak kız olmayacak mı? İşte o kişide nami.
Olmayacak. Yonkouyu Nami bile alıyorsa komple kepenkleri indirsin WG, denizciler falan. Bi Nami edememişler. :(
Ayrıca konunun dışında söyleyeyim Robin Namiden daha güçlü.
Not: İtachi, Enel karşılaştırmalarını da görmemiş gibi yapıyorum. Göz sağlığı için oraları silsen keşke. :(

Olmayacak. Yonkouyu Nami bile alıyorsa komple kepenkleri indirsin WG, denizciler falan. Bi Nami edememişler. :(
Ayrıca konunun dışında söyleyeyim Robin Namiden daha güçlü.
Not: İtachi, Enel karşılaştırmalarını da görmemiş gibi yapıyorum. Göz sağlığı için oraları silsen keşke. :(
Sonunu okudun mu sen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık