Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 830: Üzerine Bahse Girilen Adam

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünen kardeşlerin yaşın göre numaralandırıldığı. En büyük Reiju 0 sonrasında dizilmişler sırasıyla sayma sayısı olarak. Şu ana kadar bunun aksini gösterecek bir şey olmadı. Killer şu an 27 yaşında. Sanji'den 6 yaş büyük. Eğer -1 mevzusu çıkmazsa Killer'in Vinsmoke olması namümkün.
Evet ona ben de dikkat ettim ancak bu sıralama yapılırken işin içine Killer'ın dahil edilmediğini düşünüyorum. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Killer'ın sol kolunda büyük bir yanık izi var (ya da öyle bir şey). Ben küçükken bir yangının ortasında kaldığını ve kendisini ölü olarak bildiklerini düşünüyorum. Killer da Sanji gibi ailesinin durumundan memnun olmayan biri ise kendisinin ölü olarak bilinmesini fırsat bilip ailesinden kaçmış olabilir. Bunun üzerine yüzünü sürekli kapalı tutması, sarı saçları, adının Killer (sanırım bir suikastçi için en iyi isimlerden biri olurdu) olması, Sanji gibi zeki olması ve Kidd'e sürekli akıl vermesi gibi durumlar bence Killer'ı Vinsmoke'ların kayıp abisi yapmaya yeter :) En azından insanı işkillendirecek kadar fazla şüpheli biri.

Croco-Boy

Son sayfada sahildeki nokta dikey değilde yatay gibi. Biri yerde yatiyor sanirim. Jimbei olabilir. Pekoms olamaz gibime geliyor.

Şimdi henüz arc'ın başında olaylara Jinbei dahil oldu.Germa grubu,Weeble,Big Mom,Bege derken arc sonunda hikaye zirve yapıcak gibi :D Daha gelebilitesi olanları saymıyorum bile Marco,Bonney,Crocodile :at:Tek sorun haftalarca nasıl bekleyecez :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık