Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 829: Yonko Charlotte Linlin

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünüşe göre ölmüş olması seni şaşırtır, ölmemiş olması değil. Neyse, istediğin gibi yorumlamakta serbestsin. Ölmemesi saçmalığın daniskası olur bana göre. Reddit ve diğer platformlarda da öldüğü yönünde güçlü bir inanış var.
Ölecek olmasının şaşırtıcı olmasını sen belirttin. uzun süre sonra seride biri öldü bundan dolayı şaşırtıcı

bi teori vardı seride hic bir anne yaşamıyor bilinmiyor big mom onlarin yaşamını çalıyor deniliyordu ismide ordan geliyordu güzel teori imis
Bu arcta Arlong gelebilir belliki jinbei
Fisher Tiger tayfasını toplamış .koala ağlarken, arka tarafta gülen arlong, artık iyi rol almalı .mangakanin bize arlong dortlusunun luna parkı izleyişini göstermesinin boş olmadığını düşünüyorum
Ve arlongun kızıl göz formundaki gücünü hala göremedik galiba ittifak olarak gorecez

Son düzenleme:
Arkadaş ölmeyeceğini söyledi, o yüzden karakterin ölmesi onu şaşırtır, ölmemesi değil. Ölmediyse "Ben biliyordum" zaten deyip, geçer.
Benim demek istediğim seride birinin ölmesi herkesi şaşırtır .bu bölümdeki bu kişi özelin de değil gebel bi durum.
Bunuda sen yaptığın yorumda uzun süre sonra seride biri öldü diyerek destekledin zaten.Bence kendinle çelişmişsin

Bigmom'ın gücü kalan yaşamı mı, yaşanmış olanı mı yoksa yaşanmışla beraber kalanı da mı alıyor bilmiyoruz. Çevredekiler öldü dediyse şimdilik ölü sayılır. Bundan sonrasını düşünmek teoridir.

Benim demek istediğim seride birinin ölmesi herkesi şaşırtır .bu bölümdeki bu kişi özelin de değil gebel bi durum.
Bunuda sen yaptığın yorumda uzun süre sonra seride biri öldü diyerek destekledin zaten.Bence kendinle çelişmişsin
Adamın ölmesi beni şaşırtmadı. Yonko tanıtılıyor, böyle birinin bir adamı öldürmesi neden şaşırtıcı olsun ki? Genel perspektifte kimsenin ölmemesine alıştığınız için, size birinin ölmesi çok büyük bir olaymış gibi geliyor. Ben karakterin öldüğünü söylememe rağmen, yaşadığını iddia eden de çok. Benim kendimle çelişmem için karakterin yaşıyor olduğunu söylemem gerek. Yaşaması ya da ölmesi beni şaşırtmaz. Ben öldüğünü düşündüğüm için o yönde fikir belirttim.

Aldığımı yaşamı geri verebiliyordur belki.Meyve gücünü kullanıyor sonuçta.Şöyle bi durum olur Big Mom düşerse öldürdüğü eleman 40 yılına yeniden kavuşur :D Brook zaten ölü yakalasa nasıl bi durum oluşur acaba :D

Anlamak istemiyorsun uzuuun süre sonra seride biri öldü demen bence nadir bir durumdan bahsettiğini gösterir ve bu sence de şaşırtıcı çeliştin kendinle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık