Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vinsmoke gibi bi aile ile Charlotte gibi bi yonko ailesi işbirliğine giriyor.Kizaru ile Greenbull'u düğünde görürsek şaşırmam. :) Aslında Saka gelse süper ötesi olurdu :)
Amiraller şu malum toplantıyı korur bence. Düğüne belki bir ihtimal Cipher Pol ve türevlerini sızdırmaya çalışabilirler.

Croco-Boy

Suçlu olarak hedef göstermek ayrı bir olay ama adamların düğününe giderek devlet gibi ya da resmi bir kurum gibi kabul etmek saçmalamakta son noktadır. Korsan korsana gider ama denizcilerin var oluş amacı korsanları yok etmek, düzeni sağlamak değil mi?

Giderlerse bir çeyrek altın taksınlar.:D
Dediginde haklisin gitme konusu sacma zaten , ben tanima olayini dedim sadece :D

Suçlu olarak hedef göstermek ayrı bir olay ama adamların düğününe giderek devlet gibi ya da resmi bir kurum gibi kabul etmek saçmalamakta son noktadır. Korsan korsana gider ama denizcilerin var oluş amacı korsanları yok etmek, düzeni sağlamak değil mi?

Giderlerse bir çeyrek altın taksınlar.:D
Büyük ihtimal olacak olay şu: Denizciler gidecek, uzaktan izleyecekler ve Luffy vs Big Mom olacağı apaçık ortada. Bunlar düğünü mahveder, dövüş biter, amiraller anca gelir adaya Dressrosa'da oldugu gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geliyordu ama haftalar önce

827 spoiler perşembe
826 spoiler 19 mayıs perşembe
825 spoiler 29 nisan cuma
824 spoiler 21 nisan perşembe
823 spoiler 14 nisan perşembe
822 spoiler 7 nisan perşembe
821 spoiler 30 mart çarşamba...
Bir aralar çarşamba geliyordu Perşembe de bölüm çıkıyordu.
Öyle hatırlıyorum o yüzden bugün belki çıkar diye bekledim ama yarın sabah gelecek heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık