Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 826 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sayfada denizde olan eleman Alaaddin mi? Yoksa ben mi benzettim
Sanji'nin kız kardeşi de varmış ve abisi yada kardeşi de sanji gibi gözlere bak :)

Son sayfada denizde olan eleman Alaaddin mi? Yoksa ben mi benzettim
Sanji'nin kız kardeşi de varmış ve abisi yada kardeşi de sanji gibi gözlere bak :)
Evet Alaaddin. Kargısı ve görünüşü tıpa tıp aynı. Asıl soru neden orada bitirmiş sayıyı.
Acaba BalıkAdam adası tehlikedemi ? yoksa Jinbei geri mi döndü ?
Sanjinin kardeşi de tıpkı Sanji gibi. Namiyle aralarında nasıl bir diyalog geçecek bakalım :D

Evet Alaaddin. Kargısı ve görünüşü tıpa tıp aynı. Asıl soru neden orada bitirmiş sayıyı.
Sanjinin kardeşi de tıpkı Sanji gibi. Namiyle aralarında nasıl bir diyalog geçecek bakalım :D
Jack'i kurtarır sudan bence. Ayrıca resimler görünmüyor bende.:(

La bunların hepsi kıvrık kaş la kaşlar 66 hepsinde ondan germa 66 deniyor herhal. Sanji'nin kardeşi de aynısı. Muhtemelen ikizi bir tek kaşları ters yöne bakıyor. Kız kardeşi de güzel.:utan: Reijuuu.

La şu ichiji Niji Sanji yonji şeysi tuttu.:( Ya artık nerdeyse geliştirilen çoğu teori tutuyor benim hoşuma gitmiyor.:( Tahmin edilebilir olması.:(
Lola tuttu, g4 kas dediler nightmare Luffy'e benzer dediler tuttu, Zunisha Momo olayı tuttu bu da tuttu.:( Tutmasın la artık teoriler.:( Yeter.:(

Edit:Hatta Kaido Wano'ya çökmüştür dediler o bile tuttu.:(

Son düzenleme:
Jinbei hani tayfaya gelmek bir işim kaldı onu halledip gelicem Dedi ya bence beraber bu işi halletmeye gittiler Ayrıca Luffy ile karşılaşacak tayfaya bigmom arc'ı dönüşünde katılacaktır.

Jinbei Aladdin'in yanında ve denizin yukarısında Sunny var. Alaaddin Jinbei'ye ne yapacaksın ? diyor.
Dedim ben başko olaya mı geçti de aynen translate çeviri de yazıyor.:( Big Mom'un adamı zaten Jimbei onu da alıp geri dönecekler Wano'ya belli oldu. Wano da ortalık büyük karışacak burayı fazla olay olmadan bağlayıp Wano'da savaşa akıcaklar herhalde.

Bu arada Sanji'nin aile fertleri harbiden çok iyi yahu. Bu adam ta hikayenin başında düşünmüş bunları falan. 826. bölümde açıklıyor falan Oda-sama harbiden büyük deha ya. Her bölümde olayları birbirine bağlayışına yıllar içinde seriyi ilmek ilmek örüşüne hayranlığım kat kat artıyor.:sapkali:

Sanji'nin kardeşlerini çok iyiymiş. Ama ben asıl Sanji ile muhabbetlerini merak ediyorum. Umarım kısa zamanda flashback gelir de çocukluğunu görürüz.
Denizin altındaki balık adam daha önce gördüğümüz bir karakter mi? Tanıyamadım.
Not: Mihawk ve adasına ne olmuş öyle:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık