Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Nekomamushi
Mangaka Kaido tarafında bir şey olmasını pek beklemiyorken Kid'i hapise attırıp, Apo'yu Kaido'nun adamı yaptı.

Dragon komutanları topladı. Ve bir şekilde Teach'i bu hikayeye soktu mangaka Burgess sayesinde. Böyle bir sahnenin boş bir amacı olmaz herhalde. Silahları çalıp gitseler? Sanmam.
Anlaşma olacağını? Sanmam.

Kid'i Kaido hikayesine yedirdi mangaka. O karşılaşmayı Kaido arcına bağladı.
Dragon ve Teach'in böyle karşı karşıya gelmesini de bir yere bağlaması lazım. Sadece adanın yerinin belli olması beni pek tatmin etmez ya.

Teach Denizcilere haber verse diyeceğim ama ne alaka yani. Niye böyle bir şey yapsın ki? Devrimcilerin olması bir Yonkou'nun yararına olur bence. Hükümet Devrimcileri bitirirse Korsanları bitirmeye yardımcı olur çünkü.

Aklıma bir şey gelmiyor şu olayın nasıl bağlanacağıyla ilgili. :/ Ama silahları çalmak veya denizcilere haber vermek pek olmaz ya sanki.
Teach Dragon ile dövüşse serinin sonunda önemli rol oynayacak iki karakterin sonu ne olur diye merak ediyorum. İkisininde bu dövüşten kazancı olmaz kafa kafaya dövüşürlerse fakat Denizcilere bu bilgi sağlandığı vakit o adaya Akainu + Amiraller + Cp0 gittiğinde ne Dragon kalır nede Devrimci Karargahı ardından bu savaştan bitkin düşen Denizcilere Teach üstünlük sağlayabilir. Whitebeard'a yaptığı gibi bekledi bekledi savaşın sonunda geldi son yumruğu attı ünvanı ve meyveyi kaptı. Fırsat kollamayı çok iyi bildiği için böyle bir hamle yapabilir zira Aokijiyi Teach'in müttefiği ya da adamı yapmasının başka bir mantığı yok senin dediğine göre.

Teach Dragon ile dövüşse serinin sonunda önemli rol oynayacak iki karakterin sonu ne olur diye merak ediyorum. İkisininde bu dövüşten kazancı olmaz kafa kafaya dövüşürlerse fakat Denizcilere bu bilgi sağlandığı vakit o adaya Akainu + Amiraller + Cp0 gittiğinde ne Dragon kalır nede Devrimci Karargahı ardından bu savaştan bitkin düşen Denizcilere Teach üstünlük sağlayabilir. Whitebeard'a yaptığı gibi bekledi bekledi savaşın sonunda geldi son yumruğu attı ünvanı ve meyveyi kaptı. Fırsat kollamayı çok iyi bildiği için böyle bir hamle yapabilir zira Aokijiyi Teach'in müttefiği ya da adamı yapmasının başka bir mantığı yok senin dediğine göre.
Tüm hükümetin gücüne de bir şey yapması zor sanki ne olursa olsun Teach'in.
Kesin gene Teach'in çıkarına bir şey olacaktır ama ne bileyim ya iki gücün birden zayıflaması kötü olur. Kafama yatmıyor hiçbir şey. :D

Brook'un eski aranma posteri, yaşayan halinin fotoğrafına sahipti. İskelet olarak bir fotoğrafı çekilmediğinden, konseri için bastırılmış afişlerden birini aranma posteri yapmışlar. Alive yazan kısmın diğer tarafında, Dead yazıyor. Çizimde görünmemiş.
Aslında adam sırf iskelet yani bi iskelet getirip bakın bu Brook diye milyonları cebe indirmesinler diye ben olsam sadece alive yazardım. :)

Power up alanlar:

Usopp - gözlem haki açtı
Nami - silahını değiştirdi
Luffy - G4

Diğerlerinden daha bir şey görmedik.
Zoro b.haki kullanıyor. Ona yeter bu kadar p. up.
Bu bölüm dikkatimi çeken bir şey oldu. Chopper normalde her tür hayvanla konuşabiliyor, ancak ne hikmetse filin sesini hiç duymadı, hatta fille konuşmaya da çalışmadı. Bence bu fil, hayvan olmayabilir.
Filin ağlayışını mı anlamlı olarak duyuyorlar yoksa telepatik birşey mi ben de merak ediyorum. Eğer telepatik bi iletişim varsa Chopper'ın duymaması normal. Yada Zunisha bilmem kaç yaşında birşey olduğu için artık bilinmeyen antik bir dilde konuşuyordur. Luffy ve Momo sahip oldukları duyma gücü ile ancak anlayabiliyorlardır. Bi nevi Tardis Translate. Yine de Chopper hiç karşılaşmadığı hayvanlarla bile anlaşabiliyordu telepatik bişeyler yoksa fili anlamaması garip gerçekten.

Tüm hükümetin gücüne de bir şey yapması zor sanki ne olursa olsun Teach'in.
Kesin gene Teach'in çıkarına bir şey olacaktır ama ne bileyim ya iki gücün birden zayıflaması kötü olur. Kafama yatmıyor hiçbir şey. :D
Devrimcileri o kadar hafife almamak lazım. Dragon tüm Devrimci ordusu komutanlarını çağırdı olası bir Devrimci Ordusu vs Cp0 - Akainu - Amiraller olursa her iki tarafta ağır yaralar alır sonra savaşa Yonkou Teach dahil olursa iki tarafında alnından öper :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık