Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Zoro yenebilir mi ki ? Jack sonucta yonkou sag kolu. Bizim tayfa yonkou seviyesi ne cabuk oldu yahu. Daha gecen sayi 3lu supernova ittifaki kaido karsisinda samanyolu jenerik calmiyormuydu. Jack ile olan mucadele tayfanin seviyesini belirleyecek sanirim. Bu arada zoroya baktikca mihawkin srviyesi urkutuyor. Neyse yinr araya mihawki serptim:)

Kaptan Usopp-sama

Inşallah zoro kalır luffy ve law big moma gider zoro jacka gostersin dünya kaç bucak :D

İchiryu

Zoro yenebilir mi ki ? Jack sonucta yonkou sag kolu. Bizim tayfa yonkou seviyesi ne cabuk oldu yahu. Daha gecen sayi 3lu supernova ittifaki kaido karsisinda samanyolu jenerik calmiyormuydu. Jack ile olan mucadele tayfanin seviyesini belirleyecek sanirim. Bu arada zoroya baktikca mihawkin srviyesi urkutuyor. Neyse yinr araya mihawki serptim:)
Zou'da sadece Zoro mu olucak?

karolla

Jackin kalıcı bir yarası varsa önceki dövüşten dolayı, bir ihtimal zoro alabilir. Normal şartlarda zoro fanı olmama rağmen jacki alabileceğini tahmin etmiyorum. Handikapsız alırsa sürpriz olur.

Yüksek ihtimal Luffy Cake islanddan müttefik toplayacak ve Sanjiyle birlikte Zou'yamı yoksa direk Wano'yamı giderler bilmiyorum.
Zira Minkler + Luffy-Law ittifağının henüz Kaido güçlerini devirmeye yetecek kadar güçleri yok. Wanoda büyük bir savaş olabilir.
Weevil bizimkileri takip ediyor o da Wanoda dahil olacak , Luffy Big Momdan Sanjiyi kaçırmaya gidiyor kaçırdıktan sonra Sanjinin ailesi peşine takılabilir. Wanoda Oden fanları + Minkler ve bizimkiler Weevil. Kitabeyi çaldırırsa Big Mom bile gelebilir. Olayların seyri şimdiden azda olsa belli olmaya başlıyor. Bölüm güzeldi çok iyiye bastım. Beni her hafta sevindiren olay haftaya one piece yazısını görmemek :D

Biraz farklı açılardan bakmak gerekiyor. Jack ile dövüş olasılığı o kadar fazla ki ama işte herkes kendi istediği yerden çekiyor.
Neko+ İnu vs Jack = Birlikte dövüşerek intikam alabilirler.
O adadaki herkes vs Jack= Kimsenin yara almaması için mantıklı
Luffy vs Jack= İhtimal dahilinde döveceğini söylemişti.
Luffy hariç diğerleri vs Jack
Samuraylar+ Minkler vs Jack= Kendimizi göstermemiz gerekiyor diyebilirler.
Law+Luffy vs Jack
Law+Zoro vs Jack
Zunisha vs Jack

Sayabildiklerim bunlar. Hepsinin de bir şekilde olma olasılığı var. :/

Bu arada şu Jack'in yanındaki kızın ihanet etme ihtimalini sevdim. :(

Şahane bölümdü.
Luffy'nin Sanji hakkında söyledikleri ve Zoro'nun kıskanması, Nami'nin de ona yaptığı ezik avutması... Oda sesimizi duymuş olmalı. :a:

Jack çok kaşınıyor, artık birilerinin cidden eline kaşağıyı alıp sırtını bir güzel kaşıması lazım bu adamın. :s

Biraz farklı açılardan bakmak gerekiyor. Jack ile dövüş olasılığı o kadar fazla ki ama işte herkes kendi istediği yerden çekiyor.
Neko+ İnu vs Jack = Birlikte dövüşerek intikam alabilirler.
O adadaki herkes vs Jack= Kimsenin yara almaması için mantıklı
Luffy vs Jack= İhtimal dahilince döveceğini söylemişti.
Luffy hariç diğerleri vs Jack
Samuraylar+ Minkler vs Jack= Kendimizi göstermemiz gerekiyor diyebilirler.
Law+Luffy vs Jack
Law+Zoro vs Jack
Zunisha vs Jack

Sayabildiklerim bunlar. Hepsinin de bir şekilde olma olasılığı var. :/

Bu arada şu Jack'in yanındaki kızın ihanet etme ihtimalini sevdim. :(
Eğer Neko ve İnu birlikte dövüşseydi efsane olurdu. Hem dostlukları yeniden pekişirdi hemde güzel bi duygu yaşanırdı isterim yani dövüşmelerini :D Team Work görsek fena olmaz şöyle Jackı şamar oğlanı yapsalar.

Bu arada Oden bu dünyanın sırrını farklı bir kitabeye yazmış olamazmı şimdi düşündümde gayet mantıklı geliyor. Adam ölüyor ve arkasında oğluna ya da başka birisi için bir pone yazıyor efsane olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık