Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'yi alış-dönüş,Şogun,belki Elbaf sonrada Kaido.Kaido'yu çok öncelere getirmeyin hayal kırıklığına uğrarsınız :/

Milyonlarca insan var ama sadece bu süper novalar ve Sabo mu çok farklı, nasıl mantık bu? Amiraller canavarmış ama korluktan geçmişler. Öyle bir güç algısı yok, ne yapacak 30 yaşına gelince daha fazla güçlenmeyecek mi? Zaman gerekmeseydi 2 sene içinde zaten olurlardı. Luffy yonkou diğerleri amiral olurdu. Sırf biriyle vs attı diye gücü katlanması saçma olur. H. haki falan açıkça gelişmesi lazım, 2 senede 50 bin kişi bayıltacak seviyeye gelmiş. 20 günde 100 bin olması ne kadar mantıklı?
dediğin mantıksız geliyor tmm ama luffy zaman atlamasindan önce nasıl güçlendi? Aynısının biraz hızlısı olacak.

Ben zoronun tek başına alabileceğini düşünmüyorum. Mucize olması lazım.
Simdiki halini alabilir. Jack neko+inuyla kapistikdan sonra fujinin ekibe saldirdi. Baya yorulmus, hasar almistir bence. 1 hafta falan gecmediyse Zoro alabilir. Normal hirpalanmamis bir jacki uzulerek soyleyerek Zoro'nun alabilecegini sanmiyorum. :(

Sanji'yi alış-dönüş,Şogun,belki Elbaf sonrada Kaido.Kaido'yu çok öncelere getirmeyin hayal kırıklığına uğrarsınız :/
Aynen Kaidoya var daha millet çok beklentiye girip savaşı öne çekiyor.
Grand Line sseyrinin benzxeri olacak.Kademe kademe güçlülerle yüzleşecekler.
Zou=W7 sırada Sanjiyi alıp gelme ordaki zulmü bitirme Vinsmöokeları indirme var ve Oda her sayıda extra yeni bilinmeyenlerle çıkacaktır karşımıza acele etmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık