Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Neko ve İnu Wano'da bir ailenin evcil hayvanlarıysa ve bu adaya ne yonkoular ne de hükümet yaklaşabiliyorsa kafadan en az bi amiral üstü yüksek ihtimalle yonkou ayarı bi kralları çıkar. Mihawk nasıl DEİKU?

Neko ve İnu Wano'da bir ailenin evcil hayvanlarıysa ve bu adaya ne yonkoular ne de hükümet yaklaşabiliyorsa kafadan en az bi amiral üstü yüksek ihtimalle yonkou ayarı bi kralları çıkar. Mihawk nasıl DEİKU?
Meyve gücü vardır. Zaten kafadan Shankstı İshoydu kılıç kullanıp Mihawktan üstün olma ihtimali yüksek tonla karakter var.
Mihawk kılıç kullanmada en iyisi ama güç başka bir kavram.

kör topal

Meyve gücü vardır. Zaten kafadan Shankstı İshoydu kılıç kullanıp Mihawktan üstün olma ihtimali yüksek tonla karakter var.
Mihawk kılıç kullanmada en iyisi ama güç başka bir kavram.
Wano'daki samurayların pek meyve kullanıcaklarını düşünmüyorum ben şahsen. Yani bu adamlar ateşi bile kesicek teknikler üretsinler ama meyve kullansınlar. Saçma geliyor bana göre. İleride görücez nasıl bir güçleri var :D.

Abi zorlamayın artık Zoro ile Ryuuma arasında öyle bir bağ olmayacak. Belki olsa olsa ustasının bir bağı olur... Ustası da bir devrimci komutanı...

Bu arada bu da nedir böyle???? :hoo::hoo:

Son düzenleme:
Abi zorlamayın artık Zoro ile Ryuuma arasında öyle bir bağ olmayacak. Belki olsa olsa ustasının bir bağı olur... Ustası da bir devrimci komutanı...

Bu arada bu da nedir böyle???? :hoo::hoo:

Üstte gördüğün karakter gerçek korsan.Alttaki ni salla.Ama bizim takip ettiğimiz ''bin kırsınlır kırılı ılıcım'' diyen bebe de palyaço işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık