Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Ah ulan kapakla günü kurtardı yine oda :/ Kapak efsane olmuş.
Abi sormayım sormayım diyorum da tam olarak problemin nedir Odayla? Hangi bölüm yorumunda görsem "Boş bölüm, dandik bölüm" tarzı yorumlar yapıyon. :I

Not: Burda kapağı övmüşsün ama tebrikler. :I

Abi sormayım sormayım diyorum da tam olarak problemin nedir Odayla? Hangi bölüm yorumunda görsem "Boş bölüm, dandik bölüm" tarzı yorumlar yapıyon. :I

Not: Burda kapağı övmüşsün ama tebrikler. :I
10 bölümdür sadece konuşmaları, Bom boş geçen bi dressrosa arc, 5 senedir sadece luffynin yeni güçlerini görmemiz,bir şeyin ucusundan kıyısından gösterip devamını getirmemesi... Bak kos koca dressrosa 100 bölüm sürdü 90 bölümün özeti karakter tanıtma, rebeccanın göğüsleri ve ağlaması, oyuncakların çektiği acı. Her bölüm bi dof adamına tek yemesi ve final. Hele BAA deseki 1 bölümde poseidon şiraoşi yeterdi o arc için. Bölüm olmuş 800 zoro rakibini 30. bölümde ki tekniği ile yeniyor :( Çok boş ve tutarsız ilerlemesi bi beni rahatsız ediyor heralde :/

Raizo'yu koruma amaçları ne acaba ama bunu öğrenmemiz için bir 2-3 bölüm geçmesi gerek, önce biraz daha komiklik görmemiz gerekiyor :(

10 bölümdür sadece konuşmaları, Bom boş geçen bi dressrosa arc, 5 senedir sadece luffynin yeni güçlerini görmemiz,bir şeyin ucusundan kıyısından gösterip devamını getirmemesi... Bak kos koca dressrosa 100 bölüm sürdü 90 bölümün özeti karakter tanıtma, rebeccanın göğüsleri ve ağlaması, oyuncakların çektiği acı. Her bölüm bi dof adamına tek yemesi ve final. Hele BAA deseki 1 bölümde poseidon şiraoşi yeterdi o arc için. Bölüm olmuş 800 zoro rakibini 30. bölümde ki tekniği ile yeniyor :( Çok boş ve tutarsız ilerlemesi bi beni rahatsız ediyor heralde :/
Her olayı gizlemek istemesinden kaynaklı.Hem uzun tutuyor hem pek bişey göstermiyor.Serinin başından beri böyle :D Görebilirsek sonlara doğru uçuşa geçeceğini düşünüyorum.

Keşke seriyi sen yazsaydın :/ Bakalım 816.Bölüme gelmiş bir mangada para kazanacağını ve geçimini sağlayacağını nasıl düşünürdün.
Olaylara sadece kendi bakış açından bakıyosun adam hem güldürüyor hem bilgi veriyor hemde kurguyu oturtuyor ve bunu çizerek yapıyor.
Konuştukları yazıları bi makele üstünde denediğine de eminim bence sen yat kalk Odaya dua et :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık