Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, Zoro'ya siz bu adada kalacaksınız ben tek gideceğim dedikten sonra Zoro;
Bu aşk böyle bitemezzzzz
Bırakma bu acıyla beni
Atma beni ölümlere
Atma beni zülumlere
Götür beni Sanji'nin düğününeeeeeeee

Sanji'siz ben nefes alamam
Zou'da hiç duramam
Tek başıma bu adada kalamam
Sanji'nin kokusunu özlerim
Hep yollarını gözlerim
Götür beni Sanji'nin düğününeeeee

Luffy, Zoro'ya siz bu adada kalacaksınız ben tek gideceğim dedikten sonra Zoro;
Bu aşk böyle bitemezzzzz
Bırakma bu acıyla beni
Atma beni ölümlere
Atma beni zülumlere
Götür beni Sanji'nin düğününeeeeeeee

Sanji'siz ben nefes alamam
Zou'da hiç duramam
Tek başıma bu adada kalamam
Sanji'nin kokusunu özlerim
Hep yollarını gözlerim
Götür beni Sanji'nin düğününeeeee
Ya :D Neden ya :D
Bu arada dediğim gibi, Zoro haterlarını yine görmek isterim. Şimdi ne düşünüyorlar Zoro'nun konuşması hakkında acaba? :D

Bölüm çok iyi lan, her sahnesine bir şeyler yazasım var. :D

Anket getirin çok iyiye basacağım

Carrot da az değil, eğlence peşinde.
@Eru Crowley için bissürü avatar çıkar bu bölümden. Hadi yine iyisin Mert, sevimli sevimli pozları var seninkinin. :D

Luffy'nin o salaş haliyle gizli gizli sızmaya çalıştığını düşündükçe gülesim geliyor.
Zoro pisluğu hala duygularını saklıyor. Çok daha fena bir şey söylemiş ama Luffy öyle dediği için kızamıyorum. O ahmağı kendi haline bırak ne demek lan zalım. Bir de utanmadan Neko'ya atar yapıyor ya. Mihawk bozdu bu çocuğu. :(

Luffy hiç savaşmadan,Sanjiyi nasıl kurtaracak acaba.Eğer bu düğün kesinlikle yapılacaksa,Luffy nin işi zor,kaçamaz ordan.Büyúk ihtimal saf değğşikliği olacak.

Editörün notu ve Pekoms'un sözleriyle birlikte daha net bir şekilde öğreniyoruz ki Sanji'nin dünyaya gelmesinin tek sebebi politik bir evlilik.
Luffy'nin Pekoms'u oradan oraya vurması efsane bence.
Sanji'nin gitme sebebini öğrenmiş olduk, gayet mantıklı.
Pekoms'un bilgi güçtür vurgusu devam ediyor.
Pekoms, Sanji'nin bir daha bizim tayfanın adamı olamayacağını söylese de Luffy'nin böyle bir şeye izin vermesinin imkanı yok.
Doğal olarak, Luffy, Pekoms ile birlikte gidiyor ama beraberinde akıllıca bir konuşma yapıyor. Luffy ciddileşsin artık diyenlerin yüreğine su serpilmiştir diye umuyorum. Beklenmedik mantıkla konuşuyor. Fakat töreni nasıl bozmayı düşünüyor kendisinin de fikri yok muhtemelen.
Carrot, Luffy'e hayran. :(
Luffy, Zoro'nun aslında endişelendiğinden dolayı böyle davrandığını anlıyor ve dile getiriyor. Oda 100 sayfa Zoro'ya sövün de konuşacak bir şeyiniz olsun demiş.
Neko'nun ve Law'ın tayfasının şebeklikleri, Luffy ve Law'ın konuşması falan filan derken bir parti veriliyor ve gece oluyor.
Yine dolunay var. Ne olduğu belli değil. Bizimkiler nasıl uyuyakalıyor orası da muamma. Franky'nin saçı şahane.
Etete haftalardır gösterilmeyen samurayların ve saklanan Mononosuke ve bölümlerdir ağızlarından düşmeyen Raizo'nun gizemini ortaya çıkartacak diye umuyorum.
Neyse boş bölüme boş yorum.

Son düzenleme:

Roronoa Zoro

??? Birader bir tek ben mi kaçırıyorum; yok Zoro Sanji için endişeleniyormuş, yok bilmem ne? Ulan adam Luffy'e bırak o puştu kendi haline, bana kıçını tekmeletme diyor. Tayfa üyesi resmen zorla götürülmüş bir kaptana hem de, yerini bil lan köpek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık