Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nekomushinin yalnız olduğunu öğrenmek üzdü baya :(
Zoro her zamanki gibi vice captain şeklini konuşturdu. Ussopp tayfadan ayrıldığında da bu tarz konuşmuştu ama bu sefer Luffy Zoroyu dinler mi?
Chopper'ın da erkek düşünceleri varmış :D Nami bunla banyoya giriyodu,farklı şeyler düşünmüştüm.
Robin de kendine oynayacak tatlış ve vahşi bi kedicik buldu ne güzel.
Sanji muhtemelen ailesinin nasıl işlerle uğraştığını öğrenince kaçmıştır ya da kaçırılmıştır birisinin emriyle

Nekomushinin yalnız olduğunu öğrenmek üzdü baya :(
Zoro her zamanki gibi vice captain şeklini konuşturdu. Ussopp tayfadan ayrıldığında da bu tarz konuşmuştu ama bu sefer Luffy Zoroyu dinler mi?
Chopper'ın da erkek düşünceleri varmış :D Nami bunla banyoya giriyodu,farklı şeyler düşünmüştüm.
Robin de kendine oynayacak tatlış ve vahşi bi kedicik buldu ne güzel.
Sanji muhtemelen ailesinin nasıl işlerle uğraştığını öğrenince kaçmıştır ya da kaçırılmıştır birisinin emriyle
Chopper Sanji değil ki kendi türünden olmayanlara ilgi göstersin. :/

Yalnız konuşacak hiçbir şey yok bölümle ilgili. :S Sanji'nin ailesini tütüncü sanıyordum bu arada. :D

Inuarashi'nin ağırbaşlılığından sonra çok eğlendirdi, acaba bu ikisi nasıl dost olup denize açıldılar :D

Bu bölümle Jack'e olan nefretim daha da arttı, sol eli gitti lan kedinin, mutlaka hesap sorulmalı :mincika:
O ikilide Sanji Zoro havası seziyorum nedense. :D Acayip güçlüler ya. :V
Neko çok eğlenceli karakter. Damn, Jack. :mincika:

Kureha dünyaya çivi çakmış bir türlü gitmiyor kadın.

Sayfa 8 de Usopp Kaku'ya aşırı benziyor :D. Franky'nin kafasındaki Chopper da çok tatlı.
Zoro çok havalı. Oda Sanjiden aldıkça Zoroya veriyor. Adam yine havalı havalı konuştu. Keşke Zoro ölse. Nekomamushi cidden güzel bir karakter onu sevdim. Umarım Zoro'yu öldürür

Sanji ciddi ciddi suikastçi ailesinden çıktı. Belki hiç kullanmadığı teknikleri vardır. Umut fakirin ekmeği :(

Kureha dünyaya çivi çakmış bir türlü gitmiyor kadın.

Sayfa 8 de Usopp Kaku'ya aşırı benziyor :D. Franky'nin kafasındaki Chopper da çok tatlı.
Zoro çok havalı. Oda Sanjiden aldıkça Zoroya veriyor. Adam yine havalı havalı konuştu. Keşke Zoro ölse. Nekomamushi cidden güzel bir karakter onu sevdim. Umarım Zoro'yu öldürür

Sanji ciddi ciddi suikastçi ailesinden çıktı. Belki hiç kullanmadığı teknikleri vardır. Umut fakirin ekmeği :(
Güzel girdin de sonunu bağlayamadın. :(

Zoro'nun konuşması unutan falan olmuştur diye previously on OP tadında olmuş. Brook'un şarkısı ve ardından gelen küçük konuşma hoştu. Eğlenceli bölümdü .-.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık