Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 810: Kıvırcık Şapka Korsanları Varır

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsi fikrimi söyleyeyim. Jack Jarrah güldürdü fakat bunu manga da görmek beni rahatsız eder. Geçen abim okurken gördüm, ortalık Ankara'ya dönmüş gibi bir şey yazmıştın. Hoş bulmadım.
Abi MangaStream bile Crucify and Chill diye çeviriyor :D
Biraz mizah güzeldir anlamı değişmediği sürece sonuçta bu çeviriyi çiltetip satmıyorlar :D

Abi MangaStream bile Crucify and Chill diye çeviriyor :D
Biraz mizah güzeldir anlamı değişmediği sürece sonuçta bu çeviriyi çiltetip satmıyorlar :D
bile? :(
Ben şahsi fikrimi söyledim zaten. Benim hiçbir etkim olamaz çeviriye. Ben sevmiyorum, zaten okumuyorum da. Denk geldim, söyledim.

Yahu o degilde silah tüccarı adam yonkoulara silah satıyor ve dünyayla ilgili planları var ama luffyy ile olan savaşta kullandıgı tek silah bildigin dede emaneti:) Ama yonkou sag kolu olan adam kimyasal kullanıyor:( Bu nasıl çelişki böyle? Lufyi küçümsese yine tamam diyecem ama lufynin analizini kendi yaptı? Yani küçümsemedi ciddi ciddi dövuüştü elindeki her şeyiyle hatta meyve uyandırnada dahil!!!
Şimdi tespite gelelim Oda sıçmış sıvayamamışta!!!Aksini iddia eden mantıga bürüsün bakayım?!

Yahu o degilde silah tüccarı adam yonkoulara silah satıyor ve dünyayla ilgili planları var ama luffyy ile olan savaşta kullandıgı tek silah bildigin dede emaneti:) Ama yonkou sag kolu olan adam kimyasal kullanıyor:( Bu nasıl çelişki böyle? Lufyi küçümsese yine tamam diyecem ama lufynin analizini kendi yaptı? Yani küçümsemedi ciddi ciddi dövuüştü elindeki her şeyiyle hatta meyve uyandırnada dahil!!!
Şimdi tespite gelelim Oda sıçmış sıvayamamışta!!!Aksini iddia eden mantıga bürüsün bakayım?!

Farklı yerlerdedir belki onlar. Punk Hazard misali üsleri vardır adamın. O tür tehlikeli silahları yakında tutmak olmaz zaten. Meclisin altında atom bombası depolamak gibi olur o. G4e kadar da zaten çaresiz hissetmemişti. Ki o zaman adamın bütün adamları yenilmişti. Savaş meydanındaydı direkt. Devrimciler olan silahlara zaten el koymuştu. Böyle şeyler denilebilir.
Edit: Bir başka senaryo. Oda der ki o gaz bütün smileleri yok ederdi onları üreten cüceler de ölürdü. Kaidou da Doffy'yi öldürürdü o zaman. Daha da uyduracak çok şey var. Evrende tek sınır mangakanın hayal gücü. Bir kılıf uydurur biz de kabul ederiz zaten adamın kendi evreni.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık