Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LastiktenAdam

Burada o zaman WG'nin ödül arttırma mantığını eleştirmek daha doğrusu saçmaladığını belirtmek lazım.

Sen ne olursa olsun daha çok yakalanmasını istediğin adama daha yüksek ödül verirsin. Zamanında Dof'u, Robin'i ya da Fisher Tiger'i halihazırda Luffy'i ve zamanında 5 milyar değer biçilen meyve sahibi Law'ı,(ki bence meyve sahibini öldürerek alınabiliyor. Alınamasa da Dof bile Ace'in meyvesini bulabiliyorsa WG de bulabilir.) Jack'ten daha mı az yakalamak istiyorsun? (Burada şöyle bir şey de var tabi bazılarının ödülünü kendilerini küçük düşürmemek ve ödül avcılarını ürkütmemek için düşük tutuyor olabilir ama bence bu da ödül sisteminin mantıksızlıklarından.) Ayrıca uzun süredir korsan olmakla, her olayda küçük küçük ödül artmasıyla 1b olması nedir yani. Jack'in ödülü 600m iken 650 oldu diye ekstradan kaç ödül avcısının (gerçi ortada ödül avcısı da yok ya hele bu seviyelerde) ilgisini çekmiştir? Mantıklı olan yılanın kafasını küçükken ezmek. Arttır arttırabildiğin kadar. Sanki paraları yok anasını satıyım. Zamanında Luffy'ye 100m değil de 500m verseydin Luffy pert :D (Ha bir de o zaman hiç uğraşma amiralleri peşine tak gitsin mantığı var ki bana göre bu da mantıklı. Amirallerin naptığını çözemedim daha.) Benim burada itiraz ettiğim 1b'nin değer olarak çok olması değil. Diğer ödüllere göre çok olmasıdır. Yoksa bence 1b çok az. Dof bile dağıttı paraları Dressrosa'da.(Vereceği garanti değildi gerçi :D) Ama biliyoruz ki bu miktarlar WG için çok küçük miktarlar.

Jozu WB'nin 3.adamı. Jack Kaido'nun 1.adamı. :/
Ödülle alakası yok zaten.

Jack vs Doflamingo açsın bir ara biri de anket konularına ibretlik bir konu daha eklensin. :/
Dressrosa arcında açılan 10 anketin 9'u ibretlik olarak duruyor vs konularında.
Ben 2 türlüde olabilir dedim zaten de sizde ki kesinlik nereden geliyor. Ayrıca önceden Jack için Dof'dan güçlü olabilir diyen ilk kişilerden birisi benim @Raiden şahittir.

Anketi açsan ne değişecek, mangada Kaido en güçlü deniyor. ankette %15 de kalıyor. Dragon ise %75 falan alıyor. Ama aç istersen sizin deyiminizle ödülden sonra günü birlikçiler %90 Jack'i seçer ama bu neyi değiştirir.

Hocam sende Dof'a haterlık yapacağım diye çok uçuyorsun. Jack'in daha neyini gördük de ibretlik oluyor. Hani anlamıyorum ben veya benim gibiler Lufy veya başka şeylerin hateri veya fanı oluyoruz. Yaptıklarımız yanlış olduğu söylenebiliyor ama bunu söyleyen sizler aynısını yapıyorsunuz. Çok ironik değil mi? Birisi Mihawk veya Zoro yüceltiyor diye, siz niye gömme gereği duyuyorsunuz. Karakterin hakkını verin o zaman bizim gibileri istediğiniz gibi eleştirin.
Bu yazdığım sana özel değil genel olarak söylüyorum.

Charles Vane

Forumda tonlarca adam vardı Luffy Jack i tekler diyen hiç anlamamıştım şimdi ödül abartılı diyenleri anlamıyorum gittiği yeri kırıp geçiren haritadan silen sengoku issho tsuru nun bulunduğu gemiye tereddütsüz saldıran bir adamı ki bu özgüven kesinlikle aptal olmasından kaynaklanmıyor kaç yıllık korsan buralara kadar gelemezdi güçlü olmasa ödül bazında uslu uslu bir köşede oturup beş çayını yudumlayan Marco ile kıyaslayamazsınız.Tamam Marco ve Jack başabaş dövüşebilir aynı derecede güçlü olabilirler ama Jack saçtığı terörle Marco nun ödülünün iki katını bile alabilir en azından otorite sayılan Dünya hükümeti bu ödülü biçmeseler Jack in başına insanlara korsanlarla mücadelede elimizden geleni yapıyoruz mesajını veremezler.Korsanların bir kısmı sadece otorite için tehditken diğer kısmı Jack Eustas gibi korsanlar hem Dünya hükümeti hem de insanlık için büyük tehlike arz ediyorlar küçük çapta yıkımlara sebebiyet verip 400 500 M leri gören korsanları gördük bırakın da Jack bir milyarı görsün.Bu arada Dragon un ödülü Jack in ödülüyle mukayese edilemeyecek yüksek miktarda bir meblağ olursa şaşırılmamalı.

Zaten öyle olacak büyük ihtimalle :D Ana karakter derim ne diyeceğim.
Daha önceden kendinden güçlü kişileri yendiği gibi bu seferde yener. Lucci'nin kılına zarar verecek gücü yokken adamı patates etti mi etti ;)
İşte o dediğine sıvama deniliyor. :) Oda sıvarsa benim yapabileceğim bir şey kalmıyor dostum. Ben kendimce mantıklı olanı söylüyorum sadece. Zaten şu ödülün zerre mantığı yok da işte ne yapalım, yutacağız bir şekilde.

Lucci olayı ise farklıydı. İradesini sağlamlaştırıp üstüne de yeni teknik açtı vurdu geçti orada. Burada ise olay farklı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık