Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Ne demek istedin o vakit, açıklarsan sevinirim. Net anlayayım dediğini ki hatam varsa düzelteyim.
Ben genel olarak bazı şeylere gün verilmesine karşıyım bazı olaylar bazı günlerde meydana geldiği için onun muhatapları tarafından kıymet görür tamam ama kadınlar 1910-1921 yıllarında yeni var olmadılar yeni fark edilmediler eğer gerektiği değeri görmüyorlarsa gereken yapılır kan dökmek gerekse bile yapılır ama 8 marta sınırlayıp öncesi ve sonrasında kadını yok saymak bence kabul edilebilir değil. Niyetin o olmadığını biliyorum ama bana öyleymiş gibi geliyor

Tüm kadınların, Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlarım. Tüm kadınlar emekçidir. Hakları için, eşitlik için verdikleri emek de umarım sonuç alacak. Başta İranlı kadınlar olmak üzere kadınların mücadelesini saygıyla selamlıyorum.

Bir toplum, cinslerden yalnız birinin yüzyılımızın gerektirdiklerini elde etmesiyle yetinirse, o toplum yarı yarıya zayıflamış olur. Bizim toplumumuzun uğradığı başarısızlıkların sebebi, kadınlarımıza karşı ihmal ve kusurdur.
Mustafa Kemal Atatürk

Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık