Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha lucy diyorlar arkadaş başlayacam şimdi kaç kere luffy dediler hala lucy deyip duruyorlar valla bizim oğlanın adı yalan olacak gibi çok uyuz oldum

Sabo vs Burgess bitti hehalde şehrin heryerini gösterdi ama Sabo dan bir iz bile yok. Adam ateş meyvesi yedi sonuçta bi hi ken atsa ortalık karışır zaten. Burgess kaçmıştır herhalde.

Adam bir Lucy diyemedi yav.:ehe:

Neyse kurtulduk şu Dof'tan.Bir daha suratını görmeyiz umarım.
Millet kaç senedir o suratı gözlüksüz görmeyi bekliyor. O surat görünecek.. :D

Dof"un sırrı var.Attırmaz kendini oraya.Öldürmeye çalışmışlar zaten kendilerine tehdit olan bi adamı niye hapse atsınlar.Halk önünde idam edilir en fazla :)
Ama Shichi'lik öyle tek tek öldürmeyle yok edilemez bu işi politik bir şekilde halletmeli Fujitora, o yüzden Dressrosa çok iyi bir koz olacak onun için. Shichi'lik ünvanı altında neler yapılabildiğini gösterebilecek.

Son düzenleme:
gelecek melecek bilmem. su an bu bölüme yorum yapmak gerekirse cok kötü. ulan e.oda tarihteki en pinti adam bile sadece bir kare bile olsa ilerisine dönük bir sey verirdi. hiç olmadı burgess diz cökmüşken saboyu gösterirdi. bölümdeki hos buldugum tek sey, yine isshonun kafesin gidisini inanaılmaz bir bicimde hemen sezmesi oldu.

onun dısında bos bölümdü. cok kötüydü. ama cok sükür ki bu mübarek ramazan ayında bu arcında bitişini gördük :D gerisi gelir insallah. hah birde wanodada prenses cıkarsa yuh diyecegim artık. sadece ve sadece zoro-samaya asık olursa izin var prensese :ehe:
Nope, çok beklersin.

Bölüm fena değildi. Oda'nın Dressrosa'nın 10 yıllık esaretinden kurtulma sevincini bir bölüme yaymasını olağan karşıladım.

Law ile Dofflamingo arasında birşeyler geçmesini bekliyorum. Muhtemelen Law, Doffy'i kendisine bağlayacak. Kalbini alıp rehin olarak kullanacaktır.

Adam 5 yılda bitireceği seriyi 20-25 yıla yaymış daha uzattıkça uzatıyor diyonuz. Uzatmaya adamın kendi karar vermiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık