Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet handikap var.
Doğru yolu bulmuşsun, senin adına sevindim.

Bakın bir sürü kişi handikap olduğunu söylüyorsa ve daha fazlası bunu düşünüyor ama buraya yazmıyorsa. Bence sizde 1 dk ayırın ve düşünün.
Biz Lufy düşmanı mıyız? Adam ilerde en güçlü olacak bunu herkes kabul ediyor ama 2 dk düşünün bu kadar insan niye diretiyor diye.

Alpamis

Doğru yolu bulmuşsun, senin adına sevindim.

Bakın bir sürü kişi handikap olduğunu söylüyorsa ve daha fazlası bunu düşünüyor ama buraya yazmıyorsa. Bence sizde 1 dk ayırın ve düşünün.
Biz Lufy düşmanı mıyız? Adam ilerde en güçlü olacak bunu herkes kabul ediyor ama 2 dk düşünün bu kadar insan niye diretiyor diye.
Bu kadar insan dediğin kaç kişi. Bir o kadar da tersini savunan da var. Bu arada cümleyi bütün at. Öyle cümle ile oynama.:S

Bir örnek istiyoruz. Yok atamıyonuz.:S

Bu kadar insan dediğin kaç kişi. Bir o kadar da tersini savunan da var. Bu arada cümleyi bütün at. Öyle cümle ile oynama.:S
Şaka yapıyım dedim hemen kızma.:) Bu gün bu muhabbetin döneceğini bildiğimden kendimi banlattım zaten. Sırf yazmayım diye.

Handikap var diyenler favori karakterde Dofy'e oy atmamış ama yok diyenlerin içinde Lufy'e oy vermeyen yok neredeyse.

Alpamis

Şaka yapıyım dedim hemen kızma.:) Bu gün bu muhabbetin döneceğini bildiğimden kendimi banlattım zaten. Sırf yazmayım diye.

Handikap var diyenler favori karakterde Dofy'e oy atmamış ama yok diyenlerin içinde Lufy'e oy vermeyen yok neredeyse.
Kızma değil lo.:) Neyse vallaha bu kaçıncı sıkıldım artık.:S Bir yere de varamıyoruz. Sözü unutmadım bu arada.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık