Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crocodile gibi dof a da yazık eti oda bu hale düşmemeliydi bu güç seviyesiyle g4 luffy vs handikapsız dof görmek isterdim şu anki durumda luffy nin galibiyeti içime sinmiyor sank hala dof handikapları olmasa alırdı gibime geliyor bide dof nasıl vs yaptı anlamadım bütün rakibin saldırılarının önüne atladı senin kuklaların var nları kullansana neyse en ezandan sonunda bitti.
Birde bu luffy orasını burasını nasıl şişiriyor delip içine hava mı basıyor :D
Handikapsız Doflamingo nedir ? kimdir ? Adam nihayi gücünde zaten ,meyvesini uyandırdığı şekilde saldırı yapıyor. Handikapsız olsaydı Dof sadece vücudunun direnci yüksek olurdu. Daha dayanıklı olurdu anlayacağın. Ki ikisininde handikapsız halinde değişen birşeyler olmazdı. Luffy bu bölümde saldırılarını aldı Dof'un ama görüldüğü üzere yeni kalkmış hali bile çok büyük dezavantaja düşmedi.Bir kaç saldırısını aldı bu bölümde . Önemli olan Dof'un saldırıyı karşılayabilmesi. Gördüğüm üzere King Kong Gun u karşılayamıyor. Luffy 2 vurmasa 3 tane bundan atardı iş yine biterdi. Olayın özü Luffy Dof'un saldırı gücüne dayanıyor ama Dof Luffy'nin saldırılarında şehir turu atıyor :/

Handikapsız Doflamingo nedir ? kimdir ? Adam nihayi gücünde zaten ,meyvesini uyandırdığı şekilde saldırı yapıyor. Handikapsız olsaydı Dof sadece vücudunun direnci yüksek olurdu. Daha dayanıklı olurdu anlayacağın. Ki ikisininde handikapsız halinde değişen birşeyler olmazdı. Luffy bu bölümde saldırılarını aldı Dof'un ama görüldüğü üzere yeni kalkmış hali ile bile çok büyük dezavantaja düşmedi Dof karşısında bir kaç saldırısını aldı bu bölümde . Önemli olan Dof'un saldırıyı karşılayabilmesi. Gördüğüm üzere King Kong Gun u karşılayamıyor. Luffy 2 vurmasa 3 tane bundan atardı iş yine biterdi. Olayın özü. Luffy Dof'un saldırı gücüne dayanıyor ama Dof Luffy'nin saldırılarında şehir turu atıyor :/
Şimdi sana Doffy daha dayanıklı dicekler. :S

Handikapsız Doflamingo nedir ? kimdir ? Adam nihayi gücünde zaten ,meyvesini uyandırdığı şekilde saldırı yapıyor. Handikapsız olsaydı Dof sadece vücudunun direnci yüksek olurdu. Daha dayanıklı olurdu anlayacağın. Ki ikisininde handikapsız halinde değişen birşeyler olmazdı. Luffy bu bölümde saldırılarını aldı Dof'un ama görüldüğü üzere yeni kalkmış hali ile bile çok büyük dezavantaja düşmedi Dof karşısında bir kaç saldırısını aldı bu bölümde . Önemli olan Dof'un saldırıyı karşılayabilmesi. Gördüğüm üzere King Kong Gun u karşılayamıyor. Luffy 2 vurmasa 3 tane bundan atardı iş yine biterdi. Olayın özü. Luffy Dof'un saldırı gücüne dayanıyor ama Dof Luffy'nin saldırılarında şehir turu atıyor :/
Adam bir çok darbe yedi iç organları gitti saldırılardan tam olarak kaçamıyor olabilir benim içime tam sinmedi işte keşke e.oda law hiç vs ye karıştırmasaydı.

Şimdi sana Doffy daha dayanıklı dicekler. :S
Doffy Luffy den daha dayanıklı olabilir ama total saldırı + dayanıklılıkta Luffy önde. Çünkü Luffy'nin dayanıklılığı da G4 ile arttı daha önemlisi saldırı gücü Dof'un kini katladı savunması iflah olmuyor adamın :D

Adam bir çok darbe yedi iç organları gitti saldırılardan tam olarak kaçamıyor olabilir benim içime tam sinmedi işte keşke e.oda law hiç vs ye karıştırmasaydı.
İç organları gitti ama ben o konuya şöyle yorum getireyim. Bana göre dezavantajı yok yada çok az. Çünkü oda bize aman aman ben kalkamıyorum,hareket edemicem vücudum çok yaralı demedi Dof'un ağzından ya da öyle hareketler sergiletmedi. Hep sanki darbesiz gibi gezdi bu adam. Ki dediğim gibi Dof handikapsız olsa dahi dayanıklılığı tam gücünde olur sadece. Luffy de yine yorar King Kong atar en son 2 -3 tane işini bitirir sorun değil yani.
Dof yerine Luffy'nin halini daha gözümüze soktu. Yok 10 dakika bekleme süresi olsun yok bitik halde bir görüntü sergilemesi olsun. Dofta allaha şükür tıkır tıkır hep ilerledi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık