Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın elinde Gear 4 ile yapılabilecek çok güzel teknik vardı.

Kouka Plastiğin sertleşmesi felan olayı çok mantıklıydı ama gitti haki belli olsun diye kullandı bakalım ne saçmalayacak bu sefer :ehe:

Bu luffy bu dofu mu yenecek 30 dakika içinde ? Son 2 sayıda net 5 ölümcül açık veren kendisi korsan sanan karakter ? De get.Nereden baksan dof toplamda 8 defa öldürdü luffy yi.Bu luffy açık bulduğu için 1 tekme attı sadece.O da bir halta yaramadı.Adam durduğu her an organları dikiyor.Über dayanıklı,hızlı.Haki yüksek seviye meyvesi tartışılmaz.Ama yenilecek...Bölüm güzeldi.Demek ki bazı şeyler mangaka nın kulağına gitmiş kendi eleştirisini yazmış.Yazsan ne olur gene ''sini kirtiricim pirinsis'' diyerek atlanacak.Gear 4 ne olur düşündüm bir cacık çıkaramadım.g3+haki var,ona g2 ile hız mı katacak ne yapacak bu.

Luffy'nin fiziksel gücü yok dedik dinletemedik G4 ile bu zaafını kapatcak gibi.Artık meyveside savunma vermiyor yamultmaları lazımdı.

Doffy güçlü ve hafife alınamayacak bir karakter. Onu küçük görmek zaten safdillik olur. Ama amiral karşısında karizma çizdirmemek az bişi gibi geliyor sanırım sana.

Çok uzun yazıyorsun, bu seferlik okudum. :S
Eyv'ALLAH az bir şey değil ama bu saydıklarıma göre yetersiz olur o kadarı doflamingo için. Bu seferlik kısa tuttum. :)

mukonera

Nedense hafiften hayal kırıklığına uğradım.Bu bölümlerle beraber h.hakinin işlevini,varsa değişik yönlerini biraz görebiliriz diyordum ama savaş gene meyve tabanlı devam edecek gibi duruyor.Luffy'nin hakisiyle bir şeyler yapması için hala zaman gerekiyor demek ki. Meyvesiz zirvede olan Garp'ın ne kadar hayvan olduğunu şimdi daha net anlıyorum. :/
Luffy'nin de iki yıllık eğitim boyunca meyveden çok fundamental diyebileceğimiz fiziksel yeteneklerini geliştirmesini beklerdim. Hızlı olmak için gear 2 kullanmamasını vs...

Oda Luffy'i öldürecek sanırım seri sonunda, bunun için hafiften hazırlık yapıyor. Luffy'nin her arc meyve yetenkleriyle yaptıkları yaşam süresini git gide kısaltıyor.

Roronoa Zoro

Herkes gear 4 chwaaa diye bağırışıyor da, asıl olan "o" bakış geri döndü:
Dof'un ruhuna el fatiha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık