Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçmaladın bence.:S Fuji bile saldırı yiyor başkalarından ? Enel ?
Bellamy'de k. haki olsa bile bile gidip barriyere vurur mu sence? Hem de kokasız. Onu geçtim k. haki olsa bariyere vurduktan sonra "ne oluyor" diye şaşırmaz değil mi? Buradan hareketle Bellmay'de k. haki yok.

Alpamis

Bellamy'de k. haki olsa bile bile gidip barriyere vurur mu sence? Hem de kokasız. Onu geçtim k. haki olsa bariyere vurduktan sonra "ne oluyor" diye şaşırmaz değil mi? Buradan hareketle Bellmay'de k. haki yok.
Sanji'de k.haki yok. Dof'un iplerine yakalanıyor ?

Sanji'de k.haki yok. Dof'un iplerine yakalanıyor ?
Ben diyorum ki "Bellmay'de k. haki olmadığı için Barto'nun bariyere vuruyor ve bunu anlamıyor. K. haki olsa ne olduğunu anlardı" diyorum. Ben demiyorum ki "k. hakisi olan kişi saldırı yemez." Lafı çarpıtıyorsun sadece. Dof k haki sahibi değil mi? Evet. Dof nasıl ki k. haki ile Law'ın Room açacağını anlıyor, eğer Bellamy'de de k. haki olsaydı Barto'nun bariyer açtığını anlardı öyle afallamazdı "ne oluyor" diye. Ben sadece bunu söylüyorum. Bellamy'de k. haki yok.

Edit: Bellamy'de k. haki olmadığı için anlamıyor bariyeri ve tekrar saldırıp bariyere çarpıyor.

Alpamis

Ben diyorum ki "Bellmay'de k. haki olmadığı için Barto'nun bariyere vuruyor ve bunu anlamıyor. K. haki olsa ne olduğunu anlardı" diyorum. Ben demiyorum ki "k. hakisi olan kişi saldırı yemez." Lafı çarpıtıyorsun sadece. Dof k haki sahibi değil mi? Evet. Dof nasıl ki k. haki ile Law'ın Room açacağını anlıyor, eğer Bellamy'de de k. haki olsaydı Barto'nun bariyer açtığını anlardı öyle afallamazdı "ne oluyor" diye. Ben sadece bunu söylüyorum. Bellamy'de k. haki yok.

Edit: Bellamy'de k. haki olmadığı için anlamıyor bariyeri ve tekrar saldırıp bariyere çarpıyor.
Yahu Sanji'de de var k.haki ama dediğin tepkileri vermiyor. Hani olayı çözemiyor bile. Hani Luffy'de de var k.haki ama Sugar'ın ne yapmaya çalıştığını ya da yapacağı şeyi kestiremiyor. Hani Luffy k.hakisi olduğu halde Caesar'ın neler yapabileceğini bilmiyor. Bir anda nefessiz kalıyor ? Bu gibi sahnelerden dolayı k.hakisi yok diyemezsin.

Kardeşim k.haki yok ne demek h.haki hariç diğer hakilerin tüm insanlarda olduğu sadece bunu kullanma seviyelerinin farklı olduğu veya farkında olmadan kullanıldığı söylenildi.Bellamyde de isshoda da k.haki var sadece seviyeleri farklı.

Yahu Sanji'de de var k.haki ama dediğin tepkileri vermiyor. Hani olayı çözemiyor bile. Hani Luffy'de de var k.haki ama Sugar'ın ne yapmaya çalıştığını ya da yapacağı şeyi kestiremiyor. Hani Luffy k.hakisi olduğu halde Caesar'ın neler yapabileceğini bilmiyor. Bir anda nefessiz kalıyor ? Bu gibi sahnelerden dolayı k.hakisi yok diyemezsin.
Anlaşılan anlaşamayacağız seninle. Bu kişiler k. haki sahibi olduğu gösterilen kişiler tamam. Bunların k. hakisini olduğunu biliyoruz ama bazı durumları o kişilerle ilk karşılaştıkları/tanımadıkları için anlamamaları doğal. Ama ben sana şu sebeplerden dolayı Bellamy'de k. haki yoktur deyince de Bellamy için "Bu gibi sahnelerden dolayı k.hakisi yok diyemezsin." diyorsun. Tamam da adamda k. haki olduğu gösterilmedi, sen neye göre var diye ısrar ediyorsun? Seride Bellamy'de k. haki olduğuna dair hiçbir veri yokken sen gelip "Bellamy'de haki var" diyorsun. Neye göre var? Ben sana olmadığını gösteren deliller sunuyorum o zaman sen de bana Bellamy'nin k. haki kullandığı bir sahne göster ben de özür dileyip haklıymışsın diyeyim konuyu da kapatalım.

Ama yok "ama Luffy'ye devasa hakin var dedi" bunu k. haki ile sezmiş demek olmaz. Seride böyle bir şey gösterilmemişken varsayımlar üzerinden hareketle şu kişide haki var diyemeyiz. Mangadan delil getir ben de kabul edeceğim haklılığını. Yoksa da sen haksızlığını kabul et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık