Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay anam vay. Luffy'yi hiç bu kadar kudurmuş halde görmemiştik, resmen kayışı kopardı çocuk. Ölümün öncelikleri değiştirmek gibi bir huyu vardır J. Sparrow'un dediği gibi, Luffy bu kez bodoslama dalmadan Law'un son dediklerini hatırlayacak ve Dof'a bir plan dahilinde saldıracak sanırım. Tabi Law'un demiş olduğu bambaşka bir şey de olabilir.

Dof silahla adam öldürmeyi epey seviyor. E Hispanik adam, pistolsüz iş yapmıyor. :a:

Hawk gatlingi epey beğendim, bunun üst seviyesi de Redhawk gatling olur sanırım. Tabi Luffy'nin daha değişik teknikleri de vardır hiç göremediğimiz muhakkak.
Eğer Law ölürse, çok dramatik ve güzel olur, hikayenin gidişatını değiştirir ki bu da çok beklenmedik olaylara gebe bırakır seriyi.

Dof'a niye bu kadar saydırıyorsunuz anlamadım. Adam zeki almış eline ülkeyi şimdi karışanları pert etmek hakkı. :/
Adam gibi, harbi bir kötü adam. :/

Bu sahnelerden sonra artık Luffy'de şaklabanlık falan olmaz ve vs hakkıyla devam eder. Hem vs bölünse bile başkalarının karışması ile bölünür, bunu da kimse istemez ve umarım Oda isteklerimizi göz önünde bulundurarak vs'yi sonuna kadar götürür ve gösterir.

Bir de, hiçbir karakter şimdiye kadar, doffy gibi rölünün hakkını vermedi. Doffy'e karşı aşırı nefret birikse de bulunduğu yer ve yaptıklarına bakılınca gücünün ve rolünün hakkını fazlasıyla verdiğini görmüş oluyoruz.

Haftaya ve sonraki haftalarda fb ve ek güç bekliyorum. Şimdiye kadar pek bi yeni teknik görmemekle birlikte haki seviyesini tam olarak ne olduğunu görmemiştik. Bu vs'de iyi bir şekilde görürüz, beklentisi çok fazla bende. Ayrıca hep birebir vs olmaz deniyordu, görüyoruz ki kaçınılmaz vs birebir olacak, hatta 2 ye bir olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık