Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki ile gezme olayının ihtimali var. Haki nesnelere ekleniyor malum. Misal oka ekleyip fırlatıyorlar. Peki ya fırlatmayıp o sırtlarındaki oklarını koydukları şeye her ne deniyorsa ona geri koysalar? Haki belirli bir zaman sonra kaybolup gider diye bir şey söylenmedi sonuçta.
Kadınlar adasında Luffy Margarin mi Margaret mi ne :S Kaçarken hatunun fırlattığı oklar kaya parçalıyordu. Sonra Luffy kaya parlayan oku eline alıp kırıyordu. Herhalde haki yüklenen alet elden çıktıktan sonra bir şeye çarpıp etkiyi bırakıyor ve kayboluyordur.

Cp 0 bence meyve için gelen adamları takip etmekle görevli idi. Kendilerine müdahale emri verilmediyse emir gelene kadar hiç bir şeye karışmayacaklardır. Belki Wb tayfasının kalanı gelirse diye gönderilmişlerdir. Bunun dışında Luffy ile ilgili dışarıya bilgi verilmişse bile kuş kafesinden dolayı yanıt alamamış olabilirler. Neticede henüz bu adada olanlar ne kadar zaman aldı ki?

Söyleyen oldu mu bilmiyorum ama Dof'un gözlük camına bakarsak ki o Law olabilir, Doffy Law'ı parçalamış bir parça daha uçmuş:

Benim yeni bölümden çok beklentim yok en azından luffy taraflarında bişey olmaz luffy doff'un olduğu yere varır , kesik kol bacak görürüz heralde. Sonrada son sayıda altını yapmaya
foreshadow desek daha güzelde işte türkçe yazalım
başladığı büyük ihtimal CP0 sabo savaşı filan görürüz sanırım yeni sayıda işte luffy gider, sabo gelir amiral falan biraz gereksiz muhabettler sayı dolar 2 sayı da CP0 lara ayırsa sonra 1 hafta ara gelecek ay okuruz diye umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık