Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya zoro 1 haftada picayı tekledi, Sonra eğitim geçmişini gördük 1,5 bölüm adam şovunu yaptı çıktı.Bu özürlü luffy bellamyden onlarca darbe yedi Anca tekledi. Bellamy zaten aşırı sinir bozucu iğrenç tiksinç bir karakter. Bölüm güzeldi ama ben okurken çıldırdım açıkçası

Sabo-koala konuşmasından bir şeyler bekledim bi cacık çıkmadı.Prensesin yeteneği daha da merak ettim ha.Ciddi orihime nin upgrade hali olabilir.Luffy ssj4 olacak ona değinmeye gerek yok klasik o zaten.Law ölmemiştir fake atmıştır maksat okuyucu merak etsin.Gelelim asıl mevzuya.Anca mr.1 e vursun,croo gibiler aşar,buggy nin madara ettiği,vista dan korkup kaçan diyenler nerede ? 3 senedir anlatamadık ''hadi gösterin hakiyi'' dediler,ivankov da var mıydı dediler.Çıkın lan ortaya.Fazla saydırmıcam söz.Balına bir numara,aslında hükümetin 1 numara dediği bla bla.Çıkın olum ben dedim diyin mertseniz.

Ya zoro 1 haftada picayı tekledi, Sonra eğitim geçmişini gördük 1,5 bölüm adam şovunu yaptı çıktı.Bu özürlü luffy bellamyden onlarca darbe yedi Anca tekledi. Bellamy zaten aşırı sinir bozucu iğrenç tiksinç bir karakter. Bölüm güzeldi ama ben okurken çıldırdım açıkçası
Öyle bir demişsin ki sanki Luffy vurmaya çalışıpta vuramamış gücü yetmediğinden hemen bitirememiş. Ve evet Bellamy'e lanet olsun

Law ölecek? Yemezler ODA. Öyle bir meyve-kendi parçalarını birleştirir en kötü-, öyle bir doktor, öyle bir mevki ( fan sayısı, üzerine yapılan yatırım) ı-ıh ihtimal bile vermiyorum Law'ın öleceğine dair.

Yalnız çılgın bir fikir belirmedi değil kafamda. Law'ın kendi bedenini değiştirme olasılığı nedir? Hani kişilik olarak. Hatta hazır uçmuşum inmeden senaryosunuda yazayım. Dof ile Luffy kapışırken dikkatinin dağılmasını fırsat bilir Dof ile değiştirir bedenini. Bedeni meyve yeteneğini falan tam bilmediği için düşük güçte bir Dof izleriz. Oradan yonkou kandırıp süpriz saldırı ile indirmeyi düşünür. Ama Luffy bu tam o an geldiğinde gene bodoslama dalar bu planıda yer.
Tamam indim uçuşumdan :D

Luffy kimseye borçlu kalmaz,law onu kurtarmıştı sıra luffy de.prensesin gücünü boşuna saklatmadı mangaka,kyrosa kullandırabilirdi ama yaptırmadı kesin lawı iyleştirecek.luffy tek başına dof ve trebola karşı savaşamaz.sabo gelir diye umut ediyorum ama oda trebola 10 beden büyük gelir.etrafta cavendish yok,kaçtır mangaka atlıyor.nerde bu adam yoksa luffynin önünden trebolü o mu alacak.epic bir sahne ile trebol luffye saldıracakken durdursa fena olmazdı.

Ulan Cavendish vs Trebol yalan oldu.Hep beklemişimdir bu vsyi ama Sabo tekleyip Luffy'nin yolunu açacak galiba.Herkesi gösterdiniz.Bari Cavendish'ide gösterin be.

Mihawk Zoro'yla beraber haki öğrenmiş galiba.Ya da önce öğrenip,sonra öğretmiş.Tabi Buggy'i kesememesi adama koymuştur baya.

Öyle bir demişsin ki sanki Luffy vurmaya çalışıpta vuramamış gücü yetmediğinden hemen bitirememiş. Ve evet Bellamy'e lanet olsun
Vursun geçsin işte neye kasıyor ki bu çocuk neden bu kadar iyilik meleği kesildi balıkadamdan beri. Law ölmeyecek o kesin ama Law ölse direkt Luffy'nin suçu bu. Biraz daha korsan olmalı

Alpamis

Görünen o ki handikap olayı diye bir şey yok. Adam hikayesini yazıyor. Yok Dof% 50 sin de surat ifadesinden anlaşılıyor. Dediğim.gibi Law' ın saldırısının işlevi var mï o önemli.

Acayip hızlı ilerleyen bi bölüm oldu son haftalardaki en iyisi bence.
Zoro neredeyse ilk kez bi karşılaşmasında kannlar içinde kalmadan son gücünü kullanmadan galip çıktı.(Bu kadar kolay yenmesini beklemiyodum açıkcası).Pica yı bu kadar rahat indirebiliyorsa tayfa yonkoularla kapışma seviyesindeler bence.
Sonunda fabrika patlatıldı.Önümüzdeki bölüm de artık asıl konumuz fabrika hakkında güzel gelişmeler olur sanırım.
Mansherry konusunda da bi beklentim var.Ya kaçırılıp DOF büyük kozlarından birini iyileştirecek yada bizimkilerden biri olrsa Luffy olur ağır pataklanıp onu iyileştirme de kullanıcak. Asker san ın 'bende bu gücü kullanmayın prensesimden' böyle bi çıkarım buldum.
ODA kami iyiki var.

Vursun geçsin işte neye kasıyor ki bu çocuk neden bu kadar iyilik meleği kesildi balıkadamdan beri. Law ölmeyecek o kesin ama Law ölse direkt Luffy'nin suçu bu. Biraz daha korsan olmalı
Luffy eylemden ziyade kelimelere önem veren biri. Oda'nın Luffy için söylediği şey bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık