Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Abartmamak lazım. Pica nerde amiral nerde
Pica yı bu kadar kolay kesmek hemde full beden kokalı halini, arkadaşın anlatmak istediği Zoro nun yaptıkları Pica yı nasıl yendiğini gördüğü için

Tabi gözünü açtıktan sonra Amiral seviyesi diyebiliriz

Sanji ise Vergo nun B.Kokasız tekmeleriyle bacağını çatlattırıyordu, umarım Big Mom un 2 adamından birini indirirde en azından idare eder olabilir

Şimdi Luffy, Doflamingo yu indirsinde o zaman Zoro nun gözünü açmasını beklemeden gerçek bir amiral seviyesi Mugiwara görürüz

(Luffy şuan amiral seviyesinde diye düşünüyorum )

Dof un tayfasını güçsüz vasıfsız diye düşünüyordum ama bence yeterince güçlüler. Asıl sorun bizim tayfadakilerin anormal güçlü olması. Hani diyoruz ya bu tayfa yonkou indirecek güçte değil yonkou yla kapışacak kalibrede değil yeni power up lar yeni nakamalar lazım diye. Bence şu son manga bölümünde doflamingo gibi bir adamın en üst yöneticilerinden birini böyle rahatça kesebiliyorsa, bu pica'nın güçsüzlüğünden değil Zoro'nun gücünden

Luffy 8 bölümdür yok umarım sanji gibi olmaz
Pica yı bu kadar kolay kesmek hemde full beden kokalı halini, arkadaşın anlatmak istediği Zoro nun yaptıkları Pica yı nasıl yendiğini gördüğü için

Tabi gözünü açtıktan sonra Amiral seviyesi diyebiliriz

Sanji ise Vergo nun B.Kokasız tekmeleriyle bacağını çatlattırıyordu, umarım Big Mom un 2 adamından birini indirirde en azından idare eder olabilir

Şimdi Luffy, Doflamingo yu indirsinde o zaman Zoro nun gözünü açmasını beklemeden gerçek bir amiral seviyesi Mugiwara görürüz
Amiral deyince aklıma kim geliyo anlamadım gerçekten bi aydınlatırmısın beni

Abi o gözden rinnengan mi çıkacak nasıl o seviyeye gelebiliyor :(
Zoro h haki açtı bence Oda bunu saklıyor şimdilik.

Dof un tayfasını güçsüz vasıfsız diye düşünüyordum ama bence yeterince güçlüler. Asıl sorun bizim tayfadakilerin anormal güçlü olması. Hani diyoruz ya bu tayfa yonkou indirecek güçte değil yonkou yla kapışacak kalibrede değil yeni power up lar yeni nakamalar lazım diye. Bence şu son manga bölümünde doflamingo gibi bir adamın en üst yöneticilerinden birini böyle rahatça kesebiliyorsa, bu pica'nın güçsüzlüğünden değil Zoro'nun gücünden
Keza çolak Kyros'un gücünü de övebiliriz, Diamante vs si için.

Unknown

Sevmedim. Gram gaza getirmedi. Kötü bölümdü. Sadece ilgimi Jinbei nin hikayesi çekti.

Vslerde zoro diger karakterelere göre daha kolay kazaniyor gibi yanlis anlasilmasin mesela luffy hep ezilerek kazaniyo

Haftaya fabrika aradan çıksın birde son sayfalarda Luffy Bellamyyi teklesin yeter bana.
3 kişi kaldı . Trebol Bellamy Dofly
Buegessin yapacağı hinlik
Cp 0
Sanji tarafı
Fabrika
Arc en fazla 15 bölüm sürer

Zoro aşmış arkadaş , şimdi fanlar manlar muhabeti olmasında adam harbiden aşmış.
Vergo'u felanda böyle doğrar bence bu bölüm anlaşıldı , Pica'da o meyveye rağmen full beden yapabilecek kapasite bir adam ama resmen Zoro ezdi geçti.

Ne oluyor bu adama ?Nedir bu Zoro'nun ulaştığı güç , Luffy ezildi Sanji ezildi bir bu adam ezilmiyor, Amirallin karşısında bile ayakta durabiliyor valla herif çoşmuş.

Kılıç ustalarının gücü daha iyi anlaşılıyor yavaştan bu adamların kesemeyeceği şey yok , yeterki hedefe odaklan.

Dof'un adamları meyve yetenkleri dışında yakalnınca resmen tek saldırıya gittiler şaşırdım bu duruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık