Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye yorumların çoğunda Robin'i gömeye çalışıyorsunuz ki ?. Geçen bölümdeki ile aynı Hakuba degil mi ? Niye yukarı çıkarken hız kesiyor düşünüyorsunuz. One piece dünyasında öyle şey gördünüz mü siz ? Robin'in ne kadar güçlü olduğu bariz belli niye saçmalık olsun. Kız devasa el çıkartıyor dövüşürken daha ne olsun. Ki devrimciler arasında geçirdi 2 yılını Robin'de daha fazlası vardır bana kalırsa. Ama dövüşmekten yana olan karakter değil.

Bölümden Robinin sözü : "Give it up, your speed is nothing when it comes to my powers."

Şöyle bir şey de var evet Hakuba hızlı gayette ama Robin daha önce cücelerden birini de yakalamıştı yani. Robinin meyvesinin avantajlarından biri bu ama Hakubanın hızlı olduğunu değiştirmez ki ..
+1. Robin orada Cavendish'in hızının az olmasından değil, kendi gücünden dolayı durduruyor. Sağ alta dikkat:

Roronoa Zoro

Robin'in kontrası haki, ya amiraller gibi blok olarak kullanacakın B. hakiyi(Kizaru'nun yeğeni olan herif gibi) ya da mantra ile kaçacaksın. Yoksa sıkıntı yaratır. Yalnız Bari Bari no Pistol'ü çok tatlıydı be, korsan gibi korsan barto. Kuş riiiz.

Robin: "Boşa çabalama, söz konusu benim gücüm olunca senin hızın hiçbir şey." diyor. Yani burada Robin'in meyve özelliği ona böyle bir imkan veriyor. En azından anlaşılan bu.

wildthorn

Şöyle bir şey de var evet Hakuba hızlı gayette ama Robin daha önce cücelerden birini de yakalamıştı yani. Robinin meyvesinin avantajlarından biri bu ama Hakubanın hızlı olduğunu değiştirmez ki ..
Katılıyorum Robin de benim gücüme karşı hızın anlamsız gibi bir laf ediyor. Meyvesi yakalama konusunda oldukça avantajlı Hakuba nın güçlü olduğunu kabul ediyorum ama çok da abartmamak lazım. Hakuba yakalanmasa çok iyi şeyler olabilirdi ama o zamanda Barto bu kadar öne çıkamazdı. Oda Barto ya yatırım yaptı. Bu bölümde olan bu.

Niye yorumların çoğunda Robin'i gömeye çalışıyorsunuz ki ?. Geçen bölümdeki ile aynı Hakuba degil mi ? Niye yukarı çıkarken hız kesiyor düşünüyorsunuz. One piece dünyasında öyle şey gördünüz mü siz ? Robin'in ne kadar güçlü olduğu bariz belli niye saçmalık olsun. Kız devasa el çıkartıyor dövüşürken daha ne olsun. Ki devrimciler arasında geçirdi 2 yılını Robin'de daha fazlası vardır bana kalırsa. Ama dövüşmekten yana olan karakter değil.
+1

Çook haklısın Robin tekrar söylüyorum Monster Trio'dan sonra tayfada en güçlüsü Franky ile yarışır. Ayrıca Sanji'yi de malum hanımlara el kaldıramıyor yener.:flaugh:

Şimdi... Hızı ile gözler önüne serilen bir karakter var. Bu adam her seferinde kimse farkına varmadan onlarca kişiyi doğrayıp geçiyor. Hız konusunda efsane olmuş bu adam. Saldırılarına rüzgar betimlemesi yapılmış. Londra'da vampir avlayan Van Helsing efsanesinden bahsedilir gibi bahsediliyor adamdan :) Sabo'nun kulaklarına kadar gitmiş adamın ünü. Falan felan..

Daha sonra aynı karakter, kendisinden hiç beklenmeyecek biri tarafından durdurulduğunda, bu adama bir anda nasıl tosbağa muamelesi (mübalağa sanatı) yapılıyor ilginç gerçekten.

Buna mangaka mıçması demiyoruz da Hakuba hızlı değilmiş diyoruz öyle mi :) Ne güzelllll, ne güzellll :) Harikulade, fevkaledenin de fevkinde :)
Sen yazdığımı farklı yorumlamışsın, yine kendi kendine gelin güvey olmuşun.

Hakuba yeterince hızlı ama bir Luffy'nin hızında değil. Benim demek istediğim bu. Bu bölümde de bunu net bir şekilde görmüş olduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık