Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

@ Smoker, @hdbfresh

Özür diliyorum. Diamante yazacağıma Kyros yazmışım :)

barto, cavendish, sanji, zoro, kinemon, momonosuke, luffy, nami...
bunların aynı anda gemide bulunduğunu düşünüyorum da tam bir komedi olur :D

bölüm çok iyiydi. hem barto'nun hem cavendish'in fedakarlıkları tam bizim tayfaya yakışır şekildeydi. bu ikili uzun süre tayfayla beraber bulunacak gibi. cavendish'ten pek umudum yok ama barto tayfaya katılır.

Robinin cıkardıgı uzuvlar zarar görünce kendisi de görüyorsa Diamanteyi nasıl savusturdu kafama takılan bu. Kılıcı eller çıkartarak saptırdı. Açıkcası kılıcın keskin olmayan tarafına ellerle vurması tek mantıklı açıklama oluyor ki onu da yapıyorsa Robin zaten buyursun kaptanımız olsun :D
Elfladt, Robin dalgalanarak gelen kılıcın yüzeyine ellerini kelebek kanadı olarak çıkartıyor ve kılıcın gidiş yönünü değiştiriyor, klıcın keskin kısımları ile teması yok yani

ne zaman şu bölüm yorumlarını okusam "acaba ben farklı bir op serisini mi takip ediyorum la.." diyorum kendime :D
überşahsi yanlı görüşler beni benden alıyor seviyorum sizi kf ailesi :)
bölüm güzeldi.
üzerinde emeği olan herkesin eline sağlık.

Ya bu arc bağlantıları yaptığında çok efsane gidiyor. Kyros'un direk düşünmeden bacağını kesip tek bacak takılırken ona takviye yapabilecek iki kişinin(Law ve Robin) direk adada olmasıyla çok güzel oluyor. Adama kestirdi bacağını şimdi tekrar verecek. İntikamını aldıracak. Kyros onurlu adam 1v1 dediyse kimse karışamaz.Robin'de zaten Vivi tehlikede diye orada onu korusun alsın götürsün yeter.

Ya bu arc bağlantıları yaptığında çok efsane gidiyor. Kyros'un direk düşünmeden bacağını kesip tek bacak takılırken ona takviye yapabilecek iki kişinin(Law ve Robin) direk adada olmasıyla çok güzel oluyor. Adama kestirdi bacağını şimdi tekrar verecek. İntikamını aldıracak. Kyros onurlu adam 1v1 dediyse kimse karışamaz.Robin'de zaten Vivi tehlikede diye orada onu korusun alsın götürsün yeter.
Hacı VİVİ kim yav Rebecca o arabastada kaldı aklın herhal :confused:

barto, cavendish, sanji, zoro, kinemon, momonosuke, luffy, nami...
bunların aynı anda gemide bulunduğunu düşünüyorum da tam bir komedi olur :D

bölüm çok iyiydi. hem barto'nun hem cavendish'in fedakarlıkları tam bizim tayfaya yakışır şekildeydi. bu ikili uzun süre tayfayla beraber bulunacak gibi. cavendish'ten pek umudum yok ama barto tayfaya katılır.
Aynen.Bir Barto olmasada Cavendish'in yaptığıda çok iyiydi cidden.Bombadan kaçmak için Hakuba'nın hızını kullanıyor bir yandan da Robin'i kesmesin diye Hakuba'nın kılıcını eliyle tutuyor.Baya sevdim bu hareketini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık