Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 770: Elbaf'ın Mızrağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek istediğim adamların savaşa girmiş olup birtek Marco ve birkaçının sag çıkmış olmasıydı. Ki dofun organizasyonu cidden daha saglam dövüşü takımı özel güç takımı gibi herkesi gruplara ayırmış. Muttefikleri desen farklı hikaye.. Gerçi haklısın 14 commander göze fazla geliyor tabi aralarında bizim tayfa nin namisi usoop falan dahil değilse. Dofun commander lardan *bir tanesini Bellamy ye yaptığı gibi adamı kontrol edip oyun oynayıp dalga geçtiğini hatırlıyorum. Ki o adamda 7. Falandi galiba.
13. Ama Jozuyuda yakalamış adam Dof. Ama Dof kaptanları zaten.

Law+ Sugarın dünyaya bedel olduğunu düşünen insanlara dofun tayfasının yonkou tayfasından daha güçsüz olduğunu niye anlatmaya çalışıyorsunuz ki

Oyle olduğunu mu söyledim?
o mantıkla Kuma + perona evrene tek atar.

Sadece Acesiz. Tek kollu Jozulu ve kaptan sız! Yonko tayfasini alabilir diyoruz. Üstünede dofun tayfaya lawi dahil ederek.
Ama size göre tek kollu jozu akainu aldığı için saçma geliyor. Sonuçta adam buz firlatti

Deme öyle :( Ben Marcodan çok umutluyum. Ayrıca anka modundayken full beden koka yapsa nasıl gözükeceğinide gerçekten merak ediyorum. Yanıyor sonuçta vücut.
Anka modundayken full beden koka yapması akla mantığa aykırı.Çünkü sürekli yenilenen bir vücudu var.Tamamen sertleştirirse yenilenme işlemini yapamaz yada bu konuda epey sıkıntı yaşar,yenilenme hızı azalır.Pençesini falan yapabilir ama özellikle yarı formda onu bekliyorum.

Anka modundayken full beden koka yapması akla mantığa aykırı.Çünkü sürekli yenilenen bir vücudu var.Tamamen sertleştirirse yenilenme işlemini yapamaz yada bu konuda epey sıkıntı yaşar,yenilenme hızı azalır.Pençesini falan yapabilir ama özellikle yarı formda onu bekliyorum.
Sonuçta serideki en nadir meyvelerden birine sahip çok acayip birşeyde çıkabilir. Tuhaf bir kombinasyon. Hatırladığım kadarı ile hybrit dönüşüm yapabilen tek zoan zaten.

Gozunuzu seveyim konu gene marco vs dofa gelmesin nolur :D marco 1 numara buyuk ona, o bu değil de ben günlerdir korku içerisindeyim bilmiyonuz ya bellamy gelirse tayfaya? :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık