Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 764: Beyaz Canavar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
god's natural enemy derkenki tanrı kutsal ejderler değilmi:bilmem: okurken ben öyle anladım geçen haftalarda dofun babası diyordu ben tanrı değilim insanım diye:rolleyes: sonra telefonda kutsal ejder diyordu git öl insan sana yardım yok tarzı:gamyon:

Kardeş söyledim ya. Vergo'nun o göreve gittiğini tek bilen Doflamingo. Bunu Rosinante kendi söylüyor. Yani adam bilmediği bir bilgiyi nasıl versin?

Öyle olmuyor işte. Adamlar sürekli yer değiştiriyorlar. Ayrıca o dönemlerde saydığın adamlar daha Kor-Amiraldi. Doflamingo'yu Shichibukai yapan da Sengoku değildi. Adam Kutsal Ejder'lerin hazinesini çalarak şantajla bu pozisyona gelmiş. Sonra da nüfuzunu kullanarak içeriden adam toplamış.
Hocam benim demek istediğim Dof'un adamlarıyla ilgili bilgi vermesi.Rosiante Vergo'nun Dof'un adamı olduğunu bilmiyor mu biliyor.Olaya casus mantığıyla bakarsak.Dof'un tayfadaki kişilerin,isimlerini,meyvelerini,bu tarz bilgileri Sengoku'ya vermesi lazım.Ben bunu demek istedim.

Hmmmm :/

D. ( Devil) ?
D. ( Devil Fruit ) Şeytan meyvelerinin yaratıcısı bu soy olmasın ? :T
Şeytan meyvelerinin yaratıcısı D soyu olabilirde.Şöyle bi durum var o zaman Kutsal Ejderler nefret ederlerdi şeytan meyvesi kullanıcılarından.D"ler ile ilgili her şey yokedilmek isteniyo,şeytan meyveleride yok edilmek istenirdi tahminimce.

Tanrılar - Kutsal Ejderler
Şeytanlar - D. mensupları

Goroseiler Feng Shen Ji de ki gibi En Üst rütbeli Tanrılar :/ Her türlü bilgiye sahip olanlar. :T

Şeytanların meyveleri vardı
Tanrıların antik silahları
Vs atmışlar işte :T

Zaten Antik silahlar dikkatinizi çekerse ( Mitoloji kaynaklı isimler. Örneğin Pluton Yer altı Tanrısı ) :)

Problem ? Reiperi çağırın destek kuvvet lazım :T

Tanrılar - Kutsal Ejderler
Şeytanlar - D. mensupları

Goroseiler Feng Shen Ji de ki gibi En Üst rütbeli Tanrılar :/ Her türlü bilgiye sahip olanlar. :T

Şeytanların meyveleri vardı
Tanrıların antik silahları
Vs atmışlar işte :T

Zaten Antik silahlar dikkatinizi çekerse ( Mitoloji kaynaklı isimler. Örneğin Pluton Yer altı Tanrısı ) :)

Problem ? Reiperi çağırın destek kuvvet lazım :T
Belki D ler şeytan meyvelerinin sınırlarına (güç açısından) ulaşabilen kişilerdir. Bu Teachin 2. meyve olayınıda açıklamış olur. Yani normal bir insan meyveyi en fazla %70 kullanabiliyordur D ler 100 gibi.

Belki D ler şeytan meyvelerinin sınırlarına (güç açısından) ulaşabilen kişilerdir. Bu Teachin 2. meyve olayınıda açıklamış olur. Yani normal bir insan meyveyi en fazla %70 kullanabiliyordur D ler 100 gibi.
Amiraller D değil ? WB de D değildi.Meyve kullanımı farklı durum.Karasakalın davası da meyve özelliği.Gura-gura nın şeytanı-perisi ne halt ise,onu absorbe etti bedeninde hapsetti.Ace vs sin de de aynı durum vardı.Tek farkı kolu bırakınca aceye geri döndü.

Ondan bahsettim az önce zaten. Çok mantıklı olur . :T
Luffyden tuhaf bir lastik yeteneği bekleyebiliriz. Ama bu durumda Ace in Mera Merası > Sabonun Mera Merası :(

Amiraller D değil ? WB de D değildi.Meyve kullanımı farklı durum.Karasakalın davası da meyve özelliği.Gura-gura nın şeytanı-perisi ne halt ise,onu absorbe etti bedeninde hapsetti.Ace vs sin de de aynı durum vardı.Tek farkı kolu bırakınca aceye geri döndü.
Onların tam kapasite kullanabilidiği ne malum?

Teachin bedeninin farklı olduğu vurgulanıyor. Meyve yeteneği değil :T
Bu da şeytan meyvelerinin yaratıcı soyundan gelen D. kullanıcısı teorisine ışık tutuyor :)

Teachin bedeninin farklı olduğu vurgulanıyor. Meyve yeteneği değil :T
Bu da şeytan meyvelerinin yaratıcı soyundan gelen D. kullanıcısı teorisine ışık tutuyor :)
Konu sapacak ama,ace neden meyvesini kullanamadı ? BB anlık absorbe etti de ondan.Belki 1 saat tutsa tamamen çekerdi içine.Adamın yeteneği bu.WB de ölü olduğu için zorlanmadan çekti aldı.Yemişim marco nun demesine bb yi yetenek kullanırken görmedi ki herif.Bedeni anormal olabilir ama,kimin normal ? Garp,WB,dof(3 metre).Bunlar insan ama normal mi ? D ler yaratıcı olabilir ona bir şey demiyorum,ama şu nami-nami yi ''D'' ye bağlamayın.Burada mangaka sıçmamak için bb yi anormal yaptı.Daha sonra yok efendim bu kadar meyve nasıl duruyor bedende dememek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık