Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 763: İnsanlık Bildirgesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye One Piece Law'ın yolu oldu , Luffy resmen arcın 3. adamı hatta 4.
Naruto , Sasukesini Luffy 'de Law'ını buldu.

Roronoa Zoro

1- D. deyince Dr. Kureha'ya bir ürperme geliyor, karı Luffy'nin arkasından D. mi o zaman bir fırtına kopacak diyor.
2- Her D. bahsinde mutlaka ekstrem şeylere dem vuruluyor. Rouge 20 ay karnında çocuğu tutmuş, Roger KK olmuş, Garp Kahraman olmuş, Dragon en çok aranan en kötü adam olmuş, Luffy KK olacak adam, Ace KK halefi, Jaguar emir komuta zincirini kırıp şeytan denilen kişilere yardım etmiş, BB bir hayal uğruna ya rab ne güneşler batıyor deyip 20 yıl hayalinin doğuşunu beklemiş.
3- Hepsinin hikayesi farklı ama iradeleri, özgürlük arayışları, hayalcilikleri aynı.

Law'a bakıyoruz, Dof'tan dayak yeyince ağlayıp D. iradesi mahvedecek seni deyip Luffy'e sığınıyor. :( Adamda ne irade var, ne hayal var, ne özgürlük arayışı var, ama iyi yönden bakıyorm olaya, Law'dan iyi kuyruk olur, Luffy'nin yancılığını yapar gayrı. :)
Teach dediğin adam babasından dayak yiyince "ühühü ben senin oğlunum" diye ağlaşıyordu. FAIL.

1- D. deyince Dr. Kureha'ya bir ürperme geliyor, karı Luffy'nin arkasından D. mi o zaman bir fırtına kopacak diyor.
2- Her D. bahsinde mutlaka ekstrem şeylere dem vuruluyor. Rouge 20 ay karnında çocuğu tutmuş, Roger KK olmuş, Garp Kahraman olmuş, Dragon en çok aranan en kötü adam olmuş, Luffy KK olacak adam, Ace KK halefi, Jaguar emir komuta zincirini kırıp şeytan denilen kişilere yardım etmiş, BB bir hayal uğruna ya rab ne güneşler batıyor deyip 20 yıl hayalinin doğuşunu beklemiş.
3- Hepsinin hikayesi farklı ama iradeleri, özgürlük arayışları, hayalcilikleri aynı.

Law'a bakıyoruz, Dof'tan dayak yeyince ağlayıp D. iradesi mahvedecek seni deyip Luffy'e sığınıyor. :( Adamda ne irade var, ne hayal var, ne özgürlük arayışı var, ama iyi yönden bakıyorm olaya, Law'dan iyi kuyruk olur, Luffy'nin yancılığını yapar gayrı. :)
Luffy'e falan sığınmıyor.Spoiler konusunda bu söyleme cevap verdim ama görmedin galiba:(.Sorub değil,copy paste zor bir şey değil

Mangayı biraz daha dikkatli okuyun bence

http://mangayurdu.com/One_Piece/729/8

Burada Dof Law'ın planını çözümlüyor,eğer beni yenemezsen hasırşapkalar fabrikayı yok edecekler ve Kaidou kafamı almaya gelecek burada hasırlara yüklenmiş abartılı bir güven var,niye onlara güveniyorsun dediği zaman Will of D. diyor.Yani olmadı Luffy seni döver demiyor,Will of D'den dolayı fabrikayı yok etmelerine kesin gözle bakıyor.

Ayrıyeten sana şunu söyleyim,bu bahsettiğin D.'ler doğuştan iyi iş yapmış olarak doğmuş değiller.Haklısın hepsi iyi işler yapmışlar ama Law'da yapamayacak diye bir şey yok.Burada Luffy'nin belkide Teach'ten sonra en büyük rakibi olacak bir adamdan bahsediyoruz.Roger'ın iki tane güçlü rakibi vardı,WB ve Garp,sen hiç Garpta D. olmasını garipsiyor musun?Hayır.Law'da Luffy'nin tıpkı Garp gibi iki büyük rakibinden biri olacak işte(Luffy'nin Garp'ı olur demiyorum yanlış anlama).Onun dışında bu çocukta neyi eksik gördün kişilik ve potansiyel olarak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık