Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 762: Beyaz Şehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb tayfasına göre olabilirdi neden olmasın ? Ace mi yenecek Lawı ? Tahdshahahah :/
Lawın doğru dürüst dengi bile yok Wb tayfasında. Marco hariç
Marco uçarak Law'a doğru yaklaşır ve tam tekme atacakken Law, Marco'yu çakıl taşıyla değiştirir, Marco yere çakılır Law Win. :cool:

Luffy Doflamingo'yu yenince Doflamingo efsanesi ve abartılması forumda son bulur.
Sonra Doflamingo en tırt adamı bile yenemez şu forumda.

akala

Böyle konuşmayın aynısı nı dof'a yaptı ne oldu hiç bir şey olmadı ancak yanıda luffy gibi red hawkleme şansı olursa belki

Birde wb tayfası dayanıklıllık olsun diğerleri olsun daha üstün law gibi biri bir şey yapacaksa seri br şekilde yapmalı başka türlü vs uzadıkça kaybetmesi içten vergo olayında tek vuruş olurken dofta giderek güçten düşen biri olarak çıktı.
Vergo ace olayına ise şu açıdan bakın vergonun sonu bir patlama ile bitiyorki bedenini full haki yapıp o patlamadan kurtulamıyorsa ace karşı şans vermem karasal ile dövürşürken adayı ateş küresine çeviren birine karşı kaybetmesini normal görülmeli
Son olarak ace, marco joz karasakal bu heriflerin dayanıklılık konusunda hepsi dof ile yarışan ve belki üstün olan kişiler hiç biriniz pica ve joz karşlılaştırmıyor gördüğüm kadarıyla hepiniz farkındasınız ki pica nın o cüssesine rağmen joz'a karşı bir şansı olmadığı bariz bir gerçek tayfa olarakta farklı görmüyorum.

Marco hariç Dof o tayfayı belkide tek başına alır. Jozu'yu kukla yapar dalar bunlara. Bu Dof'un imba adam olduğunun değil WB tayfasının aslında pekte iyi olmadığının ispatı. Lakin ODA ileri arclarda o adamlar çok güçlü çizerse kendisi ile çelişir. Ön planda gösterilen müttefiklerden Squardo bile Akainu karşısında süt dökmüş kedi gibiydi. Marco ve Jozu haricinde bana göre çer çöp o tayfa.

Özelliği iyileşmek olan bir adamı yara almaması üzerinden övmek de ilginç bir şeymiş.
Abi sen demedin soru cevap köşesinde Marco'nun fiziksel gücü iyidir diye :D Hani aynı gif ile sordum dedim ya sadece meyve gücü ile Akainu'ya nasıl kafa tutsun, demek ki fiziksel gücü iyi,

Neyse sen öyle diyorsan öyle olsun Marco eziktir abi Doflamingo'ya yenilir, daha da bişey demiyorum :D

Gorouseiler beyazsakal tayfası gayet güçlü olduğu için başedebileceğini düşündü.Tek başına değil.Kalan wb tayfası da don kişot tayfasından çok daha güçlü.Jozu tek başına 2 yönetici eder en az.Vista ve geri kalanları da düşünürsen fark ortada.O denklem yüzünden marco net biçimde doflamingoyu teke tekte alır diyemezsin.Marco kimi almış zaten şu ana kadar.Ace için üç dövüşünden ikisini kaybetmiş deniyorsa marco ne yapmış merak ediyorum.Amirallere karşı çırpınan ama üstünlük kuramayan,çizik dahi atamayan bir adam.Law bile dofa çizik atmışken üstelik.
Mantığına hayran kaldım kardeşim :) Peki Dof hangi ara amirale çizik atabildi bi tek onu kaçırdım sanırım :) Mesela Beyazsakal bisento soktu AOkiji'ye aokijiye çizik bile atamadı demek ki sizin hayal gücünüzle Dof un telleri > Wb'nin bisentosu yada Vista Akainuya çizik atamadı Dof un telleri > Vista nın kılıcı. Dof alayına gider herkesin kafasını keser mazallah :)

Abi adam vergo marco ace ve vistayi harcar demiş kireç gibi oldum, vista bu vista beyazsakal korsanlarının kılıç ustası bak diğerlerini söylemiyorum , adam mihawki durdurdu hiçbirimiz zaten yenmesini beklemiyorduk ama kapıştı dişe diş mihawk üstündü tabi ama ikisinde de bişey yoktu. Mihawkla vergo karsilassa şu an ne olur biliyor musunuz.? Bence önce 4 e sonra 8e böler ki bunları çok uzun bi zaman zarfında yapmaz. Ama o doflamingo tayfasindan pardon herkese posta koyan, aokiji karşılaşmasında posta koyan nasıl doflamingo idi onu da merak etmedim değil..

Abi sen demedin soru cevap köşesinde Marco'nun fiziksel gücü iyidir diye :D Hani aynı gif ile sordum dedim ya sadece meyve gücü ile Akainu'ya nasıl kafa tutsun, demek ki fiziksel gücü iyi,

Neyse sen öyle diyorsan öyle olsun Marco eziktir abi Doflamingo'ya yenilir, daha da bişey demiyorum :D

Mantığına hayran kaldım kardeşim :) Peki Dof hangi ara amirale çizik atabildi bi tek onu kaçırdım sanırım :) Mesela Beyazsakal bisento soktu AOkiji'ye aokijiye çizik bile atamadı demek ki sizin hayal gücünüzle Dof un telleri > Wb'nin bisentosu yada Vista Akainuya çizik atamadı Dof un telleri > Vista nın kılıcı. Dof alayına gider herkesin kafasını keser mazallah :)
Ben 'Marco güçsüzdür' demedim ki. Nasıl ki 'Beyazsakal deprem attı.' diye kimse adamı övmüyorsa, özelliği iyileşmek olan bir adamı da iyileştiği için yüceltmek saçma geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık