Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 758: Aldırma ve İlerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler bakıyorum arcın biteceği günün yakın olduğunu düşünüyorsunuz. Daha fb gösterilecek ki tek bölüme sığacağını sanmıyorum. Üstüne Pice vs Zoro /Diamante vs Kyros / Sabo vs Fuji ve en önemlisi Franky vs Senor var. 2015 Haziranında parti verirler belki.

Uzun süredir ortalıkta yoktum. Bir arkadaş artık mangalar erken çıkmayacak dedi. Bundan sonra Çarşamba günleri manga yok mu?
Perşembe spoiler

CUma manga

Usopp'a nefret duyan arkadaşları da anlamıyorum. :artiz: Bütün karakterler süper ötesi hayvani güce falan mı sahip olmalı arkadaş ya.. Ben Usopp'u çok seviyorum ki bence adamın dibi. Neler yapabileceğini de bu bölümle kanıtladı. Adama işe yaramaz demekten vazgeçin, gözlerinizi açın bence. Planı hayet akıllıca ve başarılıydı. Ötesi var mı? Yok. :alkis: Ayrıca Usopp tayfanın neşesidir :good: Zaten zekasından söz bile etmiyorum yani :D

Usopp'a nefret duyan arkadaşları da anlamıyorum. :artiz: Bütün karakterler süper ötesi hayvani güce falan mı sahip olmalı arkadaş ya.. Ben Usopp'u çok seviyorum ki bence adamın dibi. Neler yapabileceğini de bu bölümle kanıtladı. Adama işe yaramaz demekten vazgeçin, gözlerinizi açın bence. Planı hayet akıllıca ve başarılıydı. Ötesi var mı? Yok. :alkis: Ayrıca Usopp tayfanın neşesidir :good: Zaten zekasından söz bile etmiyorum yani :D
ruh ikizim falan olmalısınız

Güç hiç önemli değil.Adam olsun insan olsun yeter bize ama yok işte.:artiz:

Ağzından yel alsın. Şubata biter diye tahmin ediyorum çünkü :/

@Sovereign

Süper olmuş :) Ama Kyros Diamante'yi yenene kadar leşi çıkar, Mingo'ya yetişemez gibime geliyor. Ama yetişseydi güzel olurdu.
Gif büyük ihtimalle eşleşmeler belli olmadan önce yapılmış. Yeni bir şey değil yani. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık