Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756: 4. Seviye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy biri dövüşürken bekleyecek karakterde biri değil.Dof Law ile kapışırken muhtemelen Luffy"de arada birini dövecek.
hani bi ihtimal law bu benim meselem karışma falan deyince bişey yapmaz diye düşünüyorum ama çok zor bi ihtimal belki o sırada çöplerle falan uğraşırken zaman geçirebilir yada sugar gelir onunla uğraşır

hani bi ihtimal law bu benim meselem karışma falan deyince bişey yapmaz diye düşünüyorum ama çok zor bi ihtimal belki o sırada çöplerle falan uğraşırken zaman geçirebilir yada sugar gelir onunla uğraşır
Acaba sugarla dövüşüp oyuncağa çevrilirse lastik güçlerini kullanabilir mi?

Sylar

Law+Luffy+Cavendish vs Doflamingo+Trebol gibi bir şey de olabilir bence.

Dof ile diğerleri arasında tahmin ettiğimizden çok daha sert bi kapışma olacak gibi.Arc sonu kan görüyorum,şiddet görüyorum hocam.

Mangaya şöyle bir baktım da Law ın oyuncağa dönüşme ihtimali var mı ?
Sanmıyorum, Law Sugar'a kaybetmez. Çünkü Law oda içinde tanrı oluyor resmen, Luffy'nin mecbur dokunması lazım refleksleri çok iyi Sugar'ın o yüzden Sugar onu oyuncağa çevirebilir. Law'ın çok düşük bir ihtimal

Aman hayranaç ağzını:(.Şimdi Law'ın oyuncağa dönüştüğünü anlamaları,tekrar normale döndürmeye çalışmaları derken ohoooo milyonlarca boş bölüm okuruz gene:(
Onu nasıl anlayacaklar ki? Biri oyuncağa dönüşürse herkes unutuyor o kişinin varlığını.

Yok şimdi Teke tek de Luffy nin Mingo ya dalması için şöyle düşündüm Trebol ani bir saldırıyla Law ı yapıştırsa, Sugar dokunsa oyuncak olacak. Luffy de direk Mingoyla dövüşür hani. Bir şekilde Vs dışı kalacak o yüzden dedim. Tabi olmayadabilir Lawcığım sugar a kaybetmezde aklıma geldi. :D

Yok şimdi Teke tek de Luffy nin Mingo ya dalması için şöyle düşündüm Trebol ani bir saldırıyla Law ı yapıştırsa, Sugar dokunsa oyuncak olacak. Luffy de direk Mingoyla dövüşür hani. Bir şekilde Vs dışı kalacak o yüzden dedim. Tabi olmayadabilir Lawcığım sugar a kaybetmezde aklıma geldi. :D
Tabi Sugar'ın uyanması, Law'ın saf dışı kalması için bir yol olabilir. Sonuçta Law, Luffy'nin ona karşı şansı olmadığını biliyor. Bunun için Sugar'ı kendine rakip alır, Luffy ile Dof da teke tek kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık