Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bölümün başındaki bellamy-doffly yüzleşmesinden sonra eğer ölmez ise bellamy'nin tayfaya katılma ihtimali biraz daha arttı gibi

Bölüm bence b*k gibiydi. Law'ın geçmişi dediler geçen bölüm bu bölüm hiçbir şey yokmuş gibi savaşa devam. Üstelik dandik savaşlar. Don'un ailesi ne kadar güçlüymüş falan. Yine geçiştirme bi bölüm gibi geldi bana. 10 sene de tabi biter bu seri.
Flasback'e girildiğinde sayfa kenarları siyaha bürünür (aşağıdaki Kyros örneği gibi). O sahne Doflamingo'nun, Law'un geçmişine dair hatırladığı bir kesitti ve kenarları siyaha bürünmemişti.

bölümün başındaki bellamy-doffly yüzleşmesinden sonra eğer ölmez ise bellamy'nin tayfaya katılma ihtimali biraz daha arttı gibi
Aynen Doffy-Bellamy diyaloğunda bana da öyle geldi. Hedeflerimiz başından beri farklıydı falan diyor, Bellamy'ninde bir ideali çıkarsa tayfaya gelme ihtimali bir hayli artar ama şahsen gelmesini hayatta istemem. Ağlak Rebecca gelsin çok daha iyi yani benim için..

Unknown

Hmm sanırım cücelerin girişi yolları içten kapıyı açmak gibi birşeydi :/ Franky yine içeri girer Vegapunk un tükkanını patlattığı gibi patlatır fabrikayı :good: Tabi ilk önce emzikli arkadaşı yenmesi gerekiyor :artiz:

Bellamy'yi tayfada çok isterim.Zaten daha önce de belirtmiştim.Dellinger karakterini çok beğenmeye başladım.Kaliteli karakter yaratıyor Oda.
Kyros vs Diamante'de bacağı olmadığı için avantajlı bi duruma düşüp yenecekmiş gibi geliyor.
diamante kyros'a karsi pek bir sansi yoktu yillar once ama soyledigin gibi bacagi olmamasi dejavantajli bir duruma sokuyor kyrosu

bu su karekter ki 10tonluk mengene teknigini kullaniyor kilo kilo meyvesini yemis olabilirmi? su bomba herifin yardimcisi alabastadaki arc'ta visky tepede karsilasmislardi lemon kiz

bu arada teknigi kullanan http://www.batoto.net/read/_/258338/one-piece_v76_ch753_by_tortuga/8
kiz : http://onepiece.wikia.com/wiki/Miss_Valentine

not : miss valentine 'imis ismi :)

tayfada yeteri kadar çöp eleman var bellamy eksik kalsın.Bartolomeo,jinbei,law bu üçünü istiyorum tayfada :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık