Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben senin aksine sanji'ye hak veriyorum,gemidekiler çöp olsada yapacağı bir şey yok el mahkum sanji en azından mücadele ederek esir düşelim diyor birleri o gemi için el atmazsa o gemi gidik zaten pekoms, tamago anında halleder, gemi de kimse karşı koyamaz onlara sanji'nin zaten yaraları hala taze diğerleri bir jora'da bile takıldılar :( tek bildiğim ark bittiğinde nw de güç dengeleri epey değişecek :)

Başlarda Dof ve tayfası Croco ve tayfasının gelişmiş versiyonu gibi geliyordu.Her hasır şapka birisini döver NW girişinde şovlarını yapmış olurlar,hem Baa ve Ph'de bizimkilerin sağlam dövüşlerini göremedik bu arc onu da görmüş olurduk diyordum ama şimdi 4 tayfa üyesinin peşinde yonko gemisi hatta belki yonkonun kendisi var :( Oda bu Sanji'den ne istiyor yav :(

Reversi

Başlarda Dof ve tayfası Croco ve tayfasının gelişmiş versiyonu gibi geliyordu.Her hasır şapka birisini döver NW girişinde şovlarını yapmış olurlar,hem Baa ve Ph'de bizimkilerin sağlam dövüşlerini göremedik bu arc onu da görmüş olurduk diyordum ama şimdi 4 tayfa üyesinin peşinde yonko gemisi hatta belki yonkonun kendisi var :( Oda bu Sanji'den ne istiyor yav :(
Şunu anladım ben oda 2 yılı boşuna heba etmiş.Tayfa zayıflıktan ölüyor hiç kimsemi gelişmez düzgün anlamadım.Tayfaya güvenebilsem adadan kaçmak için hiç düşünmem ama olmuyor,Allahtan 2 sene önce girmemişler hepsi ölürdü,oda en azından 2 fazladan yaşattı :D Tayfaya takviye şart,Bir tık franky üstünde bir adam gelse fena olmaz bu kadro ile yürümez bu ark :(

Bal gibi okuyorlardır, güncele gelmişsin haftalık takip ediyorsun olacakları merak ediyorsun ve netten okuma şansın varken 1 hafta geriden geleceksin:gamyon: Kimse beklemez öyle netten okuduktan sonra gider orjinalinide alır sıkıntı kalmaz
Tabi adamlar zengin. Bizim gibi acliktan nefesleri kokmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık