Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir haftadır zoro vs amiral bekliyoz sabo nun ortaya çıkmasını bekliyoz luffy nin dof a atlamasını bekliyoz cavandish in fantazilerini okuyoz. Üzüldüm valla

Şunu da söylemeden edemeyeceğim :/ Taş adamı , Zoro teke tekte alması mümkün değil :T
Onuda söylemiş olayımda. Oda adamın potansiyelini gösterdi . Ultra süper tekniklerle bir kolunu anca çatlatıyorlar. :/

Bunu söyleyerek hata mı yaptım acaba ? :/

Şunu da söylemeden edemeyeceğim :/ Taş adamı , Zoro teke tekte alması mümkün değil :T
Onuda söylemiş olayımda. Oda adamın potansiyelini gösterdi . Ultra süper tekniklerle bir kolunu anca çatlatıyorlar. :/

Bunu söyleyerek hata mı yaptım acaba ? :/
Eyvah :S

Orta şeker bir bölümdü

Luffy'nin Yonkoulara karşı olacak savaşında ittifakları belli oldu gibi sanki
Picanın ilk saldırısında aslında Fujitoranın karşılık vermesini beklemiştim fakat vermedi eminim denizcilerin üzerine gelen bu saldırı Amiralin canını iyice sıkmıştır ki ileriki bölümlerde birşey olabilir.
Bu arada Sanjilerden hala haber yok bu çok sinir bozucu olmaya başladı.
Kralın kale duvarı delen King Punch ları Picaya çok ters tam ısınmamış olmasına rağmen baya etkili bir vuruş yapıp Chincajo dede ile paramparça ettiler Picanın elini.
Arenada vurgu yapılan savaşcıların bir çoğu Luffy'nin yanında göründü . Kardeşini gömlek olarak giyen eleman , Kılıç hırkızı , Bellamy gözükmedi .
Sayısal güç olarak Luffy ve ittifakları çok fazla. Strawhats + Sabo ve tayfası + Law + Gladyatörler + Cüceler + Bizim samurayın kankası var , Kyros , Barto ve belki Bellamy VS Dof crew + Cp 0 + Amiral (tam belli değil) + çöp oyuncaktan dönme korsanlar.

Kafa dede yarar o taşı ya herif kıta ayırıyormuş 2 gram kayayımı yaramıyacak :D Dofun gücünü göstermek için oda kesin bunlardan birine tek attırır. Neyse biraz geçiştirme bölümü gibiydi. Zoronun rakibimize güölme diyip kendisininde kahkahayı basması güzel olmuş :D Bu arada Ucy yi özlemişimiz iyi ki gelmiş o :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık