Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pikanın sesi konusunu anlamadım ben biri açıklarmı acep.Cüssesine göre çocuk gibi bi sesi mi var yoksa çok derinden gelen bi ses mi? Normalde çeviriyi beklerdim ama 2 yerde de espiri konusu oldu bunlardan biri de luffy idi haliyle bilmem lazım :)

Dof beni hayal kırıklığına uğrattı bu bölüm ben onu ailesini bile tanımayan kötülük lordu gibi beklerken hiç olmadı bu.Meyvesi de Kadırgalı Eşref e uygun zaten gelsin kuşbaşılar : )

Fabrikanın kairoseki olması da bişeyi değiştirmeyecek zaten Kinemon iş başında

Pikanın sesi konusunu anlamadım ben biri açıklarmı acep.Cüssesine göre çocuk gibi bi sesi mi var yoksa çok derinden gelen bi ses mi? Normalde çeviriyi beklerdim ama 2 yerde de espiri konusu oldu bunlardan biri de luffy idi haliyle bilmem lazım :)

Dof beni hayal kırıklığına uğrattı bu bölüm ben onu ailesini bile tanımayan kötülük lordu gibi beklerken hiç olmadı bu.Meyvesi de Kadırgalı Eşref e uygun zaten gelsin kuşbaşılar : )

Fabrikanın kairoseki olması da bişeyi değiştirmeyecek zaten Kinemon iş başında
His voice is so high diyor. burada high tiz olarak kullanılmış. ince sesli yani :D

Ahahaha son sayfa çok iyiydi:D Sabo amirali tutacak, bizimkiler ilerleyecek Zoro Pica'yı alsın Luffy yardıracak zaten Law'da yardım eder mesele bir şekilde hallolur. Dof'ta tam artist, Vergo ölürken neredeydin şovmen. Yok onlar ailem gülemezsiniz demeler sinirlenmeler. Planların senin ailen koçum Luffy'den şamarı yiyince aklın başına gelecek bekle hele az kaldı

Yami

Sabo vs Doflamingo olmasını isterdim. :) Kutsal Ejder kapışmaları olurdu.
Hem ikiside sanırım isyan etmiş bu duruma. Doflamingo da , Sabo tarzı bir durumu var :)
Saf kötü olmasını isterdim. Acıklı bir hikaye felan çıkmasın

@dragon

Kardeş adam babasını öldürmüş o yüzden tayfam ailemdir diyor, sen+ verdim diyorsun o da ilginç :)
Adam ailesini öldürmekten çekinmiyor ki :)
Ama doversem de ben doverim seversem de ben severim diyor :)
Babası kutsal mal olduğu için + vermiş olabilir :D. Yada herşeyi geçtim tayfasına verdiği değerden ötürü zaten +'yı hak ediyor bence :)

Baba kim bilir ne yaptıda anne öldü... Artık dayanamayıp öldürmüştür.Kutsal ejder değilmi işte üvey baba dizisindeki gibi birşeydir kesin :D

Unknown

Eğlendim bu bölüm yeterince Pica olayı tam Oda lıktı.Öncede ortamını hazırladı şimdide gelişine vurdu.. :D Dofly nin tayfasındaki 3 lü ezik Franky i 3 kişi zor alırken..Birde Luffy i mi almayı planlıyor :D Denemeleri bile hata..İşte yer sonra poposuna tekmeyi :D Yalnız şu Dellinger nasıl birşey yahu ? Gücü falan açıklandı mı ? Benim hatırladığım sadece tekme atmaya çalışıyor.Onda da ya bariere çarpıyor yada poposuna tekme yiyor :D

Pica kendini baya abartmış a benziyor..Tamam cüsselisin,meyven güzel ve her yeri kontrol ediyorsun da bunlar Yeni dünya da pek sökmez..Adamlar tek bir kafa-yumruk ile dağları daşları parçalıyor seni mi parçalamayacaklar..Sağlam K.haki li biri Pica yı rahat ezer gibi duruyor..Ki orada Amiral var birde.. Her ne kadar beklediğim gibi bir kişi olmasada Issho bir planı var gibi duruyor..

Franky e gelince adama o kadar yenildi falan dedik.Ama yine Reyiz liğini konuşturdu.Fabrikaya koşuyor..

Bir diğer soruda acıklı bir geçmiş mi çıkıcak Dofly den..
Şuan aklıma şöyle birşey geldi..Babası Kutsal eleman Annesi bir köle..Dofly ise Dofly Snow :D Babası Annesini öldürüyor.Dofly nin zoruna gidiyor.Kin yapıyor ve 10 yaşında babasını öldürüyor..Sonra Dofly i duvara yolluyorlar.Aslında bu farklı bir hikayeye döndü ama olsun..Umarım Oda Dofly üzerinden bir acındırma politikası gerçekleştirmez.Üzülmeyeceğimden değil en azından dayak yemeden önce acımayalım gözümüzde Korkusuz,herşeye gülüp geçen (O güler yüzünden eser yok şimdi :D ),psikopat olarak aklımızda kalsın..

Edit : You know nothing Dofly Snow..

Bu birkaç bölüm gerçekten efsane olur. Zoro amirali bir süre tutar sanırım. Sonra sabo devralır kaldığı yerden. Law zaten iptal kelepçelerden dolayı. Luffy o ara picayı tutar. Kyros'da zaten gördü picayı yardıma gelir.Bütün mesela orada halledilir. Daha sonra bir tek dofa girmek kalıyor.

Ayrıca luffy'nin gülmesi çok iyiydi. :D Zoronun dellinger'a attığı sen bi çekil bakam tekmesi de fenaydı :D

Fabrika konusunda ise kairoseki olduğu için franky direk yok edemez. Kinemon şu an yerin altında. Arkadaşını bulup bir şekilde fabrikanın içine çıkabilirler. Daha sonra franky için bir kapıyı falan açtıklarında gerisi franky'nin tek lazerine bakar. Arc sonu franky de fabrikayı yok ettiği için usopp gibi şöhret patlaması yaşayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık