Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Admin e muhalefet olunmaz ama :D Adam seri boyunca kaç kişi öldürmüşki dof öldürsün bence dofuda öldürmez bide adam tam heyecena başladı herkesin beklediği kısım o yüzden bu bölümleri de biraz uzatacak gibime geliyor.
Gerçi öldürmek biraz fazla oldu. En fazla Croco gibi olur sonu, denizciler alır giderler.

Olayları ise daha fazla uzatmadan bitirse iyi olacak. İkinci bir arena olayı çekilmez olur. Zaten güçlü karakterleri kontrol edemeyecek çöpler için de uzatmaz çok fazla, ayrıca yavaş yavaş Dof'un güç sınırını görmeye başladık. Daha sonrasında ise krallığının sonunu görecez gibi.

Dofly'i öldürmek birdcage için kısa yol olacağı için oda'nın olayları daha fazla uzatmayacağını düşünüyorum. Bu arc yeterince sıkmıştı zaten.
Luffy mi öldürecek :D

Neyse yav kuş kafese girdi şimdi hepsi papağana dönecek :D Sivillere zarar gelmesin diyen amiral kafayı yiyecek.Ne yaparsa yapsın birileri zarar görecek orada.Dalsın Doflamingoya şimdi
:rolleyes:

Gerçi öldürmek biraz fazla oldu. En fazla Croco gibi olur sonu, denizciler alır giderler.

Olayları ise daha fazla uzatmadan bitirse iyi olacak. İkinci bir arena olayı çekilmez olur. Zaten güçlü karakterleri kontrol edemeyecek çöpler için de uzatmaz çok fazla, ayrıca yavaş yavaş Dof'un güç sınırını görmeye başladık. Daha sonrasında ise krallığının sonunu görecez gibi.
İnşallah dediğin gibi sağlam dövüşler yapıp kısa keser.

Luffy mi öldürecek :D

Neyse yav kuş kafese girdi şimdi hepsi papağana dönecek :D Sivillere zarar gelmesin diyen amiral kafayı yiyecek.Ne yaparsa yapsın birileri zarar görecek orada.Dalsın Doflamingoya şimdi
:rolleyes:
Biri pica'yı tutsa Dof'a ulaşmak zor olmaz ama önde Pica gibi bir engel olunca zor oluyor. Etrafı hareketlendiren, oynatan Pica'yı da Zoro tutamaz. Belki bir ihtimal Law, room kullanabilir.

Şu seride en gereksiz arkaplan karakterleri bile ölmesi gereken yerde ölmüyorken dof gibi ön planda olan roger'ın idamında üstüne basarak gösterilmiş birinin öleceğini düşünüyorsanız seriyi daha dikkatli takip etmeniz lazım bence :D.Seriyi artık çok pasif takip etmeme rağmen dof'un ölmesinin ihtimali bile yok diyebilirim.Hatta dof croco gibi pasif bir tip değil.Croco kendini çok aşırı yüceltmiş bulunduğu çöl ortamınında kendisine yüklediği aşırı güven yüzünden kaybetti.Doff ne kadar benzer bir yapıda olsada sonu croco'nun kinden farklı olacaktır.Benin düşüncem doff luffy ile tekrar kapıştığında sağlam bi geri ittirilecek fakat diğer rakiplerde olduğu gibi hezimet ile yenilmeyip kaçmayı başarıcak diyorum.

Halk belki Dof'un göstereceği hedeflere saldırabilir ne kadar etkili olur orasını bilemem, oyuncaklıktan kurtulanlar Dof'a saldırır ama Pica işleri fena halde zora sokar.Burada Zoro-sama Pica'nın bedenini bulup onu etkisiz kılacak, tam olarak bedeni bulmasa dahi sarayı kese kese ortaya çıkaracak :)

Fabrika yüzeye çıkınca acaba mechaya mı dönüyor seri diye düşünmedim değil!

luffy dof'u da öldürmez artık bu kesin gibi bir şey luffy öldürecekse bir akainu birde bb yi öldürür:a: dof'un da ölmesini çok istiyorum:( law var fuji var bir ton adam var orada lütfen biri öldürsün şu yaramaz adamı:mincika:

Yine "adayı yok edeceğim adada ki herkesi öldüreceğim" muhabbetine döndürdü.
Kami sama Eneru yukardan bakıp Beni taklit etmeye utanmıyomusun diyodur şimdi

Ben dövüşlerin kısa sürmesini istemem açıkçası.

Burgess sinirlensin trebola dalsın.
Cavendish biriyle kapışsın.
Chinjao bile dövüşsün.

Dövüşler o kadar kısa sürmez.Ailenin tüm adamları birileriyle eşleşecek.Daha onların dövüşlerini seyrederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık